Nädala horoskoop – 7.-13. november 2022

JÄÄR
Sa ei pruugi aru saada, miks nii palju inimesi praegu sind kiidab, aga sa pead olema teinud midagi, mis kindlustab tähelepanu keskpunktis olemise. Ära raiska aega selle üle juurdlemisele – naudi tähelepanu.

SÕNN
Sel nädalal kaalu väga hoolikalt enne uute kohustuste ja vastutuste võtmist. See ei loe, et suudad teha kaks korda rohkem ja kaks korda paremini kui teised, sa ei tohi lasta ennast ära kasutada.

KAKSIKUD
Tehke sel nädalal teistele head, eriti neile, kes on mõnevõrra vähem õnnelikud kui teie. Ükskõik, millised teie enda probleemid võivad olla, on miljoneid, võib-olla miljardeid, kes teiega heal meelel kohad vahetaksid.

VÄHK
Sa võid olla otsustanud selgitada välja tõe millegi kohta, mida usud teisi enda eest varjavat, aga ära hakka tavalistest olukordadest midagi fantastilist välja lugema. Sul võib olla kahtlusi, aga jäta need enda teada.


LÕVI
See, mida teised ütlevad ja teevad, võib mõjutada teie mõtlemist, kuid ikkagi on teie kohustus tagada, et asjad toimiksid õigel viisil. Eelkõige ei tohi te sel nädalal lubada rivaalidel süüdistada teid oma mannetutes ebaõnnestumistes.

NEITSI
Kasuta oma praegust head õnne täielikult ära ja veendu, et su lähedasimad teavad, mida nende vastu tunned. Võimalik, et nad juba teavadki, aga kunagi ei tee paha kindel olla. Sõnad „ma armastan sind” pole kunagi raisatud.

KAALUD
Te ei pruugi olla teatavates valdkondades parim, kuid on üks konkreetne töövaldkond, milles ei ole teile võrdset ja sellele peaksitegi praegu keskenduma. Ärge püüdke olla kõigist teistest üle, vaid olge see, kes te olete – see on enam, kui piisav.

SKORPION
Kulisside taga toimub praegu suuri asju, seega ära tee liiga palju plaane, need muutuvad kindlasti. Kui keegi palub sul rohkem tööd teha, siis ütle talle külmalt ära – see on viimane asi, mida praegu vajad.


AMBUR
Sotsiaalne sündmus on lõbus ja võib tuua uue karjäärivõimaluse. Teadmised ja kogemused on alati olulised, aga kui tuleb valida sinu ja samaväärse konkurendi vahel, siis loevad tutvused.

KALJUKITS
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

VEEVALAJA
Tahad teha midagi inimeste heaks, kel ei lähe nii hästi kui sinul. See on sinust väga üllas, aga ära kuluta oma raha esimesele ettejuhtuvale heale eesmärgile. Hakka tegelema pikaajalise mõjuga projektiga.

KALAD
Sa pead kaitsma oma saavutatut, mis on märkimisväärne. Terve mõistus ütleb sulle, et edu ei saa igavesti kesta ning kui jätkad riskide võtmist, võid kõik kaotada. Võib-olla on aeg õnnega mängimine lõpetada ja võidud välja võtta.