Nädala horoskoop – 7.-13. juuni 2021

JÄÄR
Oled viimaks väsinud suhtest, milles on olnud mõõnu rohkem kui tõuse ning oled nüüd valmis selle ära lõpetama. Võid natuke kahetseda, aga sisimas tead, et selle suhteta on sul parem.

SÕNN
Sa pead pingutama, et alustatu lõpule viia, sest kui veel rohkem maha jääd, siis võib olla võimatu järje peale saada. Sulge oma meeled segajatele ja keskendu sellele, mille pead kindlasti tehtud saama.

KAKSIKUD
Kui keegi ütleb, et peaksid oma pühendumust talle tõestama, siis ehk peaksid oma suhte üle järele mõtlema. Sinu arvates olete võrdsed partnerid. Kui ta ei suuda sellega leppida, siis on aeg hüvasti jätta.

VÄHK
Oled sel nädalal alustanud paljude uute asjadega, aga varsti pead valima ühe või kaks projekti, millele keskenduda. Pea meeles, kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et pole mõtet püüda kõike ära teha.


LÕVI
Sul paistab olevat foobia millegi suhtes, mille pärast muidu poleks vähimatki muret. See hirmutunne ja ebakindlus võib veel mõne päeva jätkuda, aga järgmise nädala alguses oled jälle rõõmus.

NEITSI
Äripartnerid ja töökaaslased on praegu eelisseisus ning kui oled tark, siis lased neil teha mis iganes otsuseid, mida nad tahavad. Aga samas pead olema kindel, et sina süüdi ei jää, kui midagi valesti läheb.

KAALUD
Tee asju südame ja hingega. Ükskõik kui palju loomulikku annet sul on ja ükskõik kui hea on su tehniline taip, teistest eristab sind su entusiasm.

SKORPION
Te peate oma finantsasjades korda looma ja sellega on väga kiire. Olge endaga halastamatu ja veenduge, et eristate oma vajadusi ja soove. Kui midagi ei ole absoluutselt vajalik, siis saate ilma selleta hakkama.


AMBUR
Kas sulle meeldivad väljakutsed? Muidugi meeldivad ja see on hea, sest kui tahad võitluses peale jääda, eriti tööasjades, siis pead järgmise kahe või kolme päeva jooksul panuseid tõstma. Võit on kõige olulisem.

KALJUKITS
Võid tahta eirata teavet, mis ei sobi sinu maailmavaatega, aga see võib olla viga. Neela oma uhkus alla ja tee, mida sulle öeldakse – see võib praegu piinlik olla, aga säästab aega ja hoiab hilisemate probleemide eest.

VEEVALAJA
Kui teised tahavad sinu jaoks tähtsusetust asjast suure numbri teha, siis pole sul muud valikut kui selg pöörata ja minema kõndida. Viimane asi, mida sinusugune suurvaim vajab, on väiklased inimesed su ümber.

KALAD
Sel nädalal jälgi, et sa ei kaotaks oma perspektiivitunnet, muidu võib ka kaine mõistus sind maha jätta ja tulemused on katastroofilised. Võib näida, et kõik peale sinu suplevad rahas, aga raha ei ole kõige tähtsam.