Nädala horoskoop – 7.-13. detsember 2020

JÄÄR
Näib, et oled ühte sõprust pidanud enesestmõistetavaks ja kui lased asjal nii jätkuda, siis võid oma sõbraga nii kaugeks jääda, et te ei saagi enam kokku. Helista talle ja minge koos välja.

SÕNN
Ended on praegu sinu jaoks head, nii et miks sa ikka arvad, et midagi halba on juhtumas? Sa pead aru saama, et kui sa nii mõtled, siis suurendad võimalust, et midagi halba juhtubki. Ole positiivne.

KAKSIKUD
Suuremas plaanis ei ole õnne tegelikult olemas: lõpuks saame me kõik selle, mida väärime. Pidage seda meeles, kui keegi ütleb teile, et te ei vääri oma õnne. Vastupidi, mitte keegi ei vääri seda rohkem.

VÄHK
Üks asi on teha julgeid otsuseid, teine asi on olla kindel, et need otsused on õiged. Praegu on väga palju kaalul ja kui otsustad valesti, siis võivad tagajärjed olla kohutavad, seega mõtle sügavalt ja tegutse ettevaatlikult.


LÕVI
Ära mõtle endast halvasti kui pead tunnistama, et sul on mingi eesmärgi saavutamine ebaõnnestunud. Fakt on see, et sa proovisid – paljud teised isegi ei alusta – ja juba see teeb sinust teatud mõttes kangelase.

NEITSI
Korda endale, et sul on vajalikud omadused. Korda endale, et oled edukas. Kui seda piisavalt palju ütled, siis hakkad seda uskuma ja seejärel avanevad su jaoks äkitselt igasugused uksed. Kõik on sul peas kinni.

KAALUD
Kui keegi tahab viriseda ja märatseda ning tüütus olla, siis lase tal seda teha. Tõenäoliselt loodab ta, et sa reageerid üle. Ära luba talle seda rahuldust. Kohtle teda teenitud põlgusega – eira teda täielikult.

SKORPION
Lõpeta muretsemine väikeste asjade pärast, mis võivad, aga ei pruugi, valesti minna ja keskendu sellele ühele suurele asjale, mille õnnestumist kõige enam soovid. Kui keskendud oma mõttejõuga ühesainsas suunas, siis võid imet teha.


AMBUR
Mida rohkem mõtled sellele, mis sulle muret teeb, seda rohkem hakkad muretsema, nii et vii oma mõtted mujale ja keskendu sellele, mis paneb sind end hästi tundma. On tohutult asju, mille üle peaksid tänulik olema.

KALJUKITS
See päev tõotab teie jaoks tulla eriline ja veelgi enam siis, kui olete seltsiv või reisite. Samuti on see hea päev, et südameasju korda teha. Mis tahes probleemid teil minevikus oli, jätke need selja taha ja liikuge edasi.

VEEVALAJA
Sa oled vältinud mingi otsuse tegemist, kuid läheneb aeg, mil pead kärmelt tegutsema. Sa tead, mida tuleb teha ja et selle õnnestumine on tähtis, nii et jäta venitamine ja hakka tegutsema.

KALAD
Kui lähedane inimene nõuab rohkem iseseisvust, siis pead seda talle võimaldama. Praeguseks peaksid teadma, et mida tugevamini püüad teisi inimesi kontrollida, seda rohkem teeb haiget kui nad lõpuks ära lähevad. Sa oled nende sõber, mitte vangivalvur.