Nädala horoskoop – 7.-13. august 2023

JÄÄR
On tähtis, et oleksid oma tunnete suhtes aus. Kui hoiad need enda teada, siis võivad negatiivsed emotsioonid koguneda ja vihapurske põhjustada. Anna lähedastele teada, kuidas end tunned.

SÕNN
Sa pead jätkama loomingulise või kunstilise tegevusega, millest oled kavatsenud loobuda. Paistab, et sa ei saa aru kui lähedal oled läbimurdele. Kui praegu alla annad, siis ei pruugi sa kunagi endale andestada.

KAKSIKUD
Püüa mõista inimesi, kes on sind alt vedanud või muul moel sulle ebameeldivusi põhjustanud. Pole kahtlustki, et nad väärivad karmi kohtlemist, aga antud juhul reageerivad nad toetusele paremini kui kriitikale.

VÄHK
Isegi eksperdid eksivad mõnikord ja kui su aimdus ütleb sulle, et keegi, kellel on võimu ja mõjujõudu, ei tea, millest ta räägib, siis eira teda ja tema nõuandeid.


LÕVI
Sa võid eelistada fakte ja numbreid, aga aeg-ajalt pead lihtsalt uskuma seda, mida sulle räägitakse ja nii ka praegu. Su töökaaslased võivad olla vahel raske iseloomuga, aga nad on sinu poolel.

NEITSI
Praegu on soodne aeg rahaasjadega tegemiseks. Kui oled mõistlik ja tegutsed targalt, siis su rahaline olukord kindlasti paraneb. Mõtle ka tulevikule: kuidas praegu investeerida, et hiljem rohkem raha oleks?

KAALUD
Võib olla ahvatlev töötada veel rohkem ja kiiremini, aga pikas perspektiivis saavutad rohkem kui alustad aeglaselt ja mõtled, mida teed. Ja ära lase töökaaslastel ja tööandjatel survestada sind liiga palju tegema.

SKORPION
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

AMBUR
Ole aus ja õiglane ning ära anna järele kiusatusele olla hooletu lihtsalt sellepärast, et keegi ei saa sind takistada. Praegu on suurepärane aeg sõpradega koos olemiseks ja rühmategevusteks ning on veel parem kui te kõik käitute ühtmoodi eetiliselt.

KALJUKITS
Võid avastada, et sel nädalal on kergem olla veenev, aga see ei tähenda, et võid teisi inimesi lõbu pärast kamandada. Püüa tegutseda kooskõlas nendega, kes jagavad su eesmärke ja ambitsioone, neid on siin maailmas piisavalt.

VEEVALAJA
Sel nädalal pead perega suheldes kõiki võrdselt kohtlema. Kui jääb vähimgi mulje, et eelistad ühte inimest teisele, siis võid põhjustada emotsionaalset pahameelt. Kui sul on oma lemmik, siis ära näita seda välja.

KALAD
Võid arvata, et kui sa varsti ei tegutse, siis su suur võimalus läheb mööda, kuid see pole tõsi. Kiirustamise vajadus on illusioon ja järgmise kahe või kolme päeva jooksul toimuv tõestab seda. Tegelikult pole kuhugi kiiret.