Nädala horoskoop – 6.-12. veebruar 2023

JÄÄR
Sa tead, mida tuleb teha, et asjad korda seada ja pereliikmete ja kolleegide südamed rahustada, nii et tee seda. Aga ole kindel, et suudad antud lubadused täita ja ära iial luba midagi rahaga seotut.

SÕNN
Te peate leppima sellega, et kõik ei toimi nagu teile meeldib, eriti tööl, kus paistab, et teatud isikud käituvad meelega ebamõistlikult. Hea uudis on see, et tegemist on vaid mööduva faasiga, nii et ärge liigselt vihastage.

KAKSIKUD
Oleks kena kui suudaksid lahendada kõik maailma probleemid, aga ole realistlik: sa ei jõua lähedalegi. Mida saad teha, on liituda nendega, kes jagavad su vaateid ja kelle eesmärk on ühte kindlat asja paremaks muuta. Tee seda.

VÄHK
Sa võid arvata, et ei sobi teatud tööle või ametikohale, aga see pole oluline. Loeb ainult see, et sul oleks vaprust ja enesekindlust millegi uuega tegelema hakata. Töö käigus õpid.


LÕVI
Sa võid end praegu haletseda, eriti kui tunned end ära tõugatuna inimese poolt, kelle vastu sul tunded on. Väga tõenäoliselt oled asjast täiesti valesti aru saanud, nii et mõtle positiivselt ja ära ole nii mannetu!

NEITSI
Oled pikalt ja põhjalikult mõelnud, mida teha, nüüd on vaja lihtsalt peale hakata. Ära muretse, et mõnele see ei meeldi – see on su kõige väiksem mure. Tõenäoliselt on nad lihtsalt kadedad.

KAALUD
Sa tahad üksi hakkama saada. Tahad teha midagi, mille eest kogu au endale saad. Hästi, aga sa jõuad kiiremini edasi kui õpid nende vigadest, kes on varem sama tee läbi käinud. Tee uurimistööd – ja ole hiilgav!

SKORPION
Tulevik ei ole tume, ükskõik, mida mõni pessimist ütleb. Tegelikult on see erakordselt ere ja sa oled õigel ajal õiges kohas, et kõiki saabuvaid häid asju ära kasutada. Hoia silmad ja kõrvad lahti.


AMBUR
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.

KALJUKITS
Juba varsti saad võimaluse teha midagi ebatavalist, kuid praegu pead kannatlik olema. Kui liiga vara tegutsed, siis ei pruugi tulemused nii head olla.

VEEVALAJA
Kui te tunnete vajadust partneri või sugulasega ära leppida, siis nüüd on õige aeg. Kui te sellega viivitate, siis võite aru saada, et see ei ole nii lihtne või, mis veel hullem, et nad on leidnud armastuse, mida nad vajavad kellegi teisega.

KALAD
Kui sa tõesti usud, et teatud inimesed püüavad sinu arvelt rikastuda, siis pead neile selgeks tegema, et tagajärjed on koledad. Loodetavasti on nad mõistlikud ja annavad sulle õiglase osa varast. Kui ei, siis …