Nädala horoskoop – 6.-12. september 2021

JÄÄR
Sel nädalal kaalu väga hoolikalt enne uute kohustuste ja vastutuste võtmist. See ei loe, et suudad teha kaks korda rohkem ja kaks korda paremini kui teised, sa ei tohi lasta ennast ära kasutada.

SÕNN
Võib juhtuda, et pead loobuma millestki endale kallist, aga sa ei põe selle pärast eriti – tegelikult võib sellest vabanemine sulle isegi salaja rõõmu teha. Siiski oled õnnelikum kui inimesed sind mõneks ajaks rahule jätavad. Sulle meeldib iseenda seltskond.

KAKSIKUD
Teised on sinu vastu lahked kui sina oled nende vastu lahke. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama mitte ainult omakasu pärast, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on nüüd igal alal põhiline.

VÄHK
Sa püüad kõigest väest maha matta oma tundeid kellegi vastu, sest kardad, et see võib kahjustada su mainet ja võib-olla isegi rahalist olukorda. Kes teab, võib-olla kahjustabki, aga kas see on tõesti piisavalt hea ettekääne oma kiindumusele selja pööramiseks?


LÕVI
Usalda inimesi, aga kui su sisetunne hoiatab, et sind petetakse, siis peaksid ehk ettevaatlikum olema. Võimalik, et oled olnud liiga suuremeelne. Kahjuks ei saa kõiki usaldada.

NEITSI
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.

KAALUD
Mine välja. Külasta kohti, mis sind huvitavad ja inimesi, kes sind innustavad. Tähed näitavad, et igasugusteks sotsiaalseteks tegevusteks on praegu suurepärane aeg, samuti reisimiseks, nii et asu teele ja ära vaata tagasi. Liigu edasi ja läheb järjest lõbusamaks.

SKORPION
Partnerid ja kolleegid on praegu eelisseisus ja sa pead sellega leppima. Maailmas on jõude, mida ei saa lüüa ei šarmi ega tugeva iseloomuga, mis on sul olemas. Jää rahulikuks ja lase asjadel juhtuda.


AMBUR
Näib, et oled praegu asjadest rohkem huvitatud kui inimestest. Selles pole midagi halba, aga hoolitse, et materiaalsed ihad su suhteid ära ei rikuks. Lõpuks on oluline ainult armastus.

KALJUKITS
Sa võid olla äärmiselt ambitsioonikas, kuid ära ole sel nädalal liiga pealetükkiv, muidu võivad neist, kes peaksid olema sõbrad, saada vaenlased. Pea meeles, parim viis ennast aidata on teisi aidata. See on hea poliitika.

VEEVALAJA
Juba mõnda aega oled olnud tuleviku suhtes kahevahel ja on saabunud hetk, mil otsustusvõimetus ajab su hulluks. Nii et miks mitte mõlemad variandid omaks võtta? Sa ei pea end pühendama ainult ühte tüüpi elustiilile. Proovi ära.

KALAD
Sul paistab olevat foobia millegi suhtes, mille pärast muidu poleks vähimatki muret. See hirmutunne ja ebakindlus võib veel mõne päeva jätkuda, aga järgmise nädala alguses oled jälle rõõmus.