Nädala horoskoop – 6.-12. november 2023

VÄHK
Lähedased ja töökaaslased andestavad sel nädalal sulle peaaegu kõik, nii et võta sellest viimast. Siiski, sulle antakse andeks ainult ühe korra, seega kui juba vahele jääd, siis ole kindel, et asi on seda väärt!

JÄÄR
Sa ei pruugi mõista, miks teatud asjad pidid juhtuma, aga su kuues meel ütleb sulle, et nii pidi olema. Seda meeles pidades lase teistel maailma asjade üle vaielda. Sina pead ainult leidma mooduseid seda nautida.

SÕNN
Sul on liiga palju emotsionaalset pagasit ja pead tegema oma tunnetele põhjaliku ülevaatuse. Kui oled oma hirmudele vastu astunud, võid avastada, et polnudki üldse vaja nii palju muretseda.

KAKSIKUD
Sa võid olla praegu pakkumistest üle kuhjatud, kuid ei saa neid kõiki vastu võtta, seega ole nutikas ja vali kaks või kolm, mis kõige tõenäolisemalt sind kõige kiiremini eesmärgini viivad. Muidugi eeldusel, et sul üldse on eesmärk.


LÕVI
Sa tahad minna välja ja lõbutseda, aga tahad ka oma tundeid ausalt ja avatult väljendada. Sa saad teha mõlemat. Täna on ideaalne päev öelda need kolm maagilist sõna: „Ma armastan sind”. Ütle nii, et on aru saada, et need sõnad tulevad südamest.

NEITSI
Praegu on oluline, et keskenduksid suurele pildile ja ei laseks end segada sündmustel, mis sind eesmärgist kõrvale kallutavad. Sa võid endiselt olla sotsiaalne ja lõbutseda, aga keskenduma pead samuti.

KAALUD
Oled viimaks väsinud suhtest, milles on olnud mõõnu rohkem kui tõuse ning oled nüüd valmis selle ära lõpetama. Võid natuke kahetseda, aga sisimas tead, et selle suhteta on sul parem.

AMBUR
Tulevik ei ole tume, ükskõik, mida mõni pessimist ütleb. Tegelikult on see erakordselt ere ja sa oled õigel ajal õiges kohas, et kõiki saabuvaid häid asju ära kasutada. Hoia silmad ja kõrvad lahti.

KALJUKITS
Praegu peaks sul olema lootustandev periood, sest su rahamured kaovad ja su võimekus lihtsaid asju nautida tuleb tagasi. Üks kurb inimene võib püüda su tuju oma hädadest rääkimisega rikkuda, aga sa ei pea kuulama.

VEEVALAJA
Sa pead aru saama, et kõik ei mõtle ja tunne samamoodi nagu sina. Sa ei pruugi olla võimeline asju teise inimese vaatepunktist nägema, aga sa pead aktsepteerima, et tal on oma vaatenurk ja see on õige.

SKORPION
Mõned inimesed, kellega sa sel nädalal pead kokku puutuma, on kaotanud reaalsustaju. Võib-olla pead sa neile meenutama, mis on õige ja mis vale ning miks teatud asju ei tehta.

KALAD
Sul võib olla teatud kohustusi, aga sa ei pea olema teiste inimeste ori. Hoolitse, et kõik – sõbrad, pere, töökaaslased – teavad, et kõik, mida sa nende jaoks teed, tuleb su heast südamest.