Nädala horoskoop – 6.-12. märts 2023

JÄÄR
Lõpeta soovmõtlemine ja keskendu reaalsetele asjadele su praeguses olukorras. See ei tähenda, et peaksid oma unistused hülgama, aga pead selgeks tegema, millistel neist on potentsiaali ja millised on kättesaamatud.

SÕNN
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.

KAKSIKUD
Oled viimastel nädalatel enda kanda võtnud palju uusi ülesandeid ja sul on ilmselt abi vaja. Teised aitavad sul seda koormat kanda kui neilt abi palud, aga pead selle eest kuidagi tasuma. Mis kasu nemad saavad?

VÄHK
Mis ka ei juhtunud ja ükskõik, kes süüdi oli, pole mingit mõtet eile toimunut kahetseda, sest sa ei saa minna tagasi ja seda muuta. Aga sa saad teha homse paremaks. Võta see endale eesmärgiks.

LÕVI
Praegu võib olla sinu jaoks keeruline aeg ja oled kindlasti tundlikum kui tavaliselt, aga on ka aeg, kui saad enda kohta palju õppida, mis omakorda muudab pikas perspektiivis edu saavutamise tõenäolisemaks. Eneseteadlikkus on asja võti.

NEITSI
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

KAALUD
Sa ei pruugi aru saada, miks nii palju inimesi praegu sind kiidab, aga sa pead olema teinud midagi, mis kindlustab tähelepanu keskpunktis olemise. Ära raiska aega selle üle juurdlemisele – naudi tähelepanu.

SKORPION
Suuremas plaanis ei ole õnne tegelikult olemas: lõpuks saame me kõik selle, mida väärime. Pidage seda meeles, kui keegi ütleb teile, et te ei vääri oma õnne. Vastupidi, mitte keegi ei vääri seda rohkem.

AMBUR
Te peate tegema midagi, mis muudab teid ebapopulaarseks, kuid kui te seda praegu ei tee, siis võite hiljem teha midagi kaks korda hullemat. Pidage kohustusi naudingutest tähtsamaks ja veenduge, et tulete oma töökoormusega toime.

KALJUKITS
Hoia eemale vaidlustest, mis sind ei puuduta. Mida rohkem teised püüavad sind osalema meelitada, seda suuremat distantsi pead hoidma. Eriti kehtib see sõpruse ja raha puhul – need ei sobi kokku.

VEEVALAJA
Kahtlemata ei jõua sa ära oodata, millal saada hakata oma plaane elu viima, aga ära ole nii kärsitu, et valestardi teed. Sul on piisavalt aega endast jälg maha jätta, nii et vaata, et su plaanide põhialused oleks tugevad. Üks samm korraga.

KALAD
Veendu, et tead mida sult oodatakse, enne kui osaled plaanis või projektis, mis võtab sult palju aega ja energiat. Samuti tee kindlaks, et projektil oleks ajagraafik, sul on vaja teada, millal jälle vaba aega saad.