Nädala horoskoop – 6.-12. mai 2019

JÄÄR
Otsus, mille juba ammu tegite, ei tundu nüüd nii hea mõte, kuid kahjuks ei saa te seda enam muuta. Võtke olukorrast parim ja lubage endale, et te ei ole tulevikus nii kiirustav.

SÕNN
On oht, et teie masendus saab teist jagu ning ütlete või teete midagi, mis näitab teid halvas valguses. Kuid vähemalt on teised teadlikud sellest, et te ei karda provokatsioonile vastata.

KAKSIKUD
Te olete alati olnud auahne, kuid järgmise kahe või kolme päeva jooksul hämmastate isegi ennast seoses sooviga mängida maailmas tähtsat rolli. Ükskõik milliseid piiranguid elu on teile seadnud, heitke need lihtsalt kõrvale ja olge võimas.

VÄHK
Te paistate läbivat üht neist etappidest, kus pöörate tähelepanu iseendale. Selles ei ole midagi halba, kuid ärge unustage, et teil on kohustusi ka muu maailma ees. Liiga palju eneseanalüüsi võib olla kulukas (ja igav).

LÕVI
On aeg mõelda, mida teatud partnerlused ja suhted teile tähendavad ja kui mõistate, et need ei tähenda nii palju, siis on ilmselt aeg need lõpetada. Te ei saa lasta kellelgi teid tagasi hoida.

NEITSI
Püüdke selle nädala jooksul mitte loota nii palju oma eelaimdustele. Jah, loomulikult saab teie sisemist häält reeglina usaldada, kuid siiski oleks targem kontrollida fakte ja arve enne, kui käite raha välja.


KAALUD
Teie rahaline olukord tundub hullem kui see tegelikult on, nii et pidage vastu tungile teha suuri muudatusi. Jah, mingisugused kärped on pikemas perspektiivis vajalikud, kuid praegu ei ole parim aeg neid alustada, sest te ei mõtle selgelt.

SKORPION
Teil on pere- ja finantsprobleeme järgmise seitsme päeva jooksul kerge lahendada, kuid te ei tohi seda edasi lükata. Kui teil on midagi ebameeldivat öelda, siis mida kiiremini te seda teete, seda vähem te mõlemad haiget saate.

AMBUR
Praegu on teil piisavalt ideid, kuid tunnete veidrat vastumeelsust ja ei soovi neist maailmale teada anda. Võib-olla ei ole see nii halb. Te ei taha, et rivaalid varastaksid teie mõtted enne, kui saate võimaluse neid ise kasutada.

KALJUKITS
Teistel võivad olla kahtlused selle suhtes, mida teete, kuid teie neid ei jaga. Isegi kui te teete aja jooksul mõne vea, siis teie motivatsiooni ja eesmärgitunnet see ei kõiguta, liigute jätkuvalt edasi oma unistuste poole.

VEEVALAJA
Rääkige, kui teil on midagi olulist öelda, kuid veenduge, et te kuulate ka, sest tagasiside, mida saate, võib olla hindamatu. Ja keegi, kellega te reisidel kohtute, käib välja idee, millest olete koheselt vaimustunud.

KALAD
Teie eneseusaldus on praegu väga kõrge ja sellepärast olete valmis riskima peaaegu kõigega, et tõestada, et olete parim. Enne päeva lõppu laulavad isegi kriitikud teie kohta kiidusõnad ja soovivad, et õnnestuksite.