Nädala horoskoop – 6.-12. juuni 2022

JÄÄR
Ilmneb, et keegi, kellega koos töötad, on teinud vea ja hea meelega süüdistaks sind. Ära lase sel juhtuda! Tema pole ainus, kes võib näpuga näidata. Näita talle, et sina oskad ka seda mängu mängida.

SÕNN
Sulle avanevad mõned huvitavad võimalused, aga pead teadma, et need toovad kaasa suurema vastutuse. Sul on piiratud kogus aega ja energiat, nii et vali hoolikalt, millele neid kulutad.

KAKSIKUD
Oled mingi tüli või vaidluse pärast masenduses, aga hea uudis on see, et kui teed esimese sammu ja annad teistele märku, et tahad jälle sõber olla, siis on nad hea meelega valmis uuesti alustama. Lase käia.

VÄHK
Võib näida, et oled elusündmuste meelevallas, et sind juhivad jõud, mille üle sul pole mingit kontrolli, aga kas see ikka on nii? Võib-olla sa alahindad oma võimet sündmusi mõjutada.


LÕVI
Anna kurvale sõbrale teada, et sa oled tema jaoks olemas. Sinu soojadest sõnadest võib piisata, et ta jälle naeratama hakkaks ja üks väike lahke tegu võib ta elu muuta.

NEITSI
On aeg mõelda, mida teatud partnerlused ja suhted teile tähendavad ja kui mõistate, et need ei tähenda nii palju, siis on ilmselt aeg need lõpetada. Te ei saa lasta kellelgi teid tagasi hoida.

KAALUD
Enne kui nõustud mingis projektis osalema, veendu, et tead, millesse end segad. Sul peab olema uute partnerite ja kolleegidega sarnane mõtteviis. Kui ei ole, siis jäta see projekt vahele.

SKORPION
Uus algus on võimalik, aga et sellest viimast võtta, pead lahti saama kõigist asjadest, mida enam ei vaja. Sul on palju liigset füüsilist ja emotsionaalset koormat. Nüüd on aeg seda koormat kergendada.


AMBUR
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid – kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.

KALJUKITS
Ära süüdista ennast juhtumistes, mille üle sul kontrolli pole. Kuna oled väga tundeline inimene, siis kipud ennast vastutavana tundma olukordades, kus inimesed haiget saavad, isegi kui see pole sinu süü. Muretsemise asemel püüa millegi kasulikuga aidata.

VEEVALAJA
Raha- või äriasjade puhul tekib tagasilöök ja te ei ole sellega üldse rahul. Kuid kas tasub olla ärritunud? Elu on täis ebakindlust, kuid väikesed asjad võivad omada suures plaanis tähtsust.

KALAD
Ole ettevaatlik, et sa ei teeks sündmuste keerisesse sattudes midagi, mida hiljem kahetsed. Massiga kaasajooksmine on harva hea mõte ja sinu terava mõistuse juures pole mingit vajadust lasta teistel enda eest mõelda.