Nädala horoskoop – 6.-12. juuli 2020

JÄÄR
Kuigi rahaasjad ja teised materiaalsed küsimused võivad olla tähtsad, ei tähenda see, et peaksid neile keskenduma kõike muud tähelepanuta jättes. Inimene ei ela üksnes leivast – süda ja vaim on ka olulised.

SÕNN
Sul on harva nii palju kohustusi olnud. Harva on su kohustused olnud nii vaevarikkad. See on halb uudis. Hea uudis on see, et sul elus on inimesi, kes ulatavad meelsasti abikäe – pead ainult küsima. Kui su ego selle välja kannatab?

KAKSIKUD
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

VÄHK
Sõprusel on praegu nii palju positiivseid mõjusid, et sa peaksid olema loll kui seda ära ei kasuta – ja loll ei ole sa mingil juhul! Kui vajad abi, siis lihtsalt tee suu lahti. Abi on alati saadaval.


LÕVI
Ole aus. Ütle teistele, et nad teevad valesti ja selgita neile, kuidas asja parandada. Kõige tähtsam, ära muretse, et teed nende õrnadele egodele haiget. Ausus on parim poliitika, isegi siis kui see haiget teeb.

NEITSI
Mida iganes järgmise kahe või kolme päeva jooksul otsustad, on sel suur mõju su tulevikule – ühel või teisel viisil, seega mõtle ette ja veendu, et oled õigel teel. Ära kuula teisi, ainult iseennast.

KAALUD
Enne kui otsustad, mida järgmisena teha, kaalu kõiki võimalusi. Veel parem, ära tee midagi. Pereliikmed ja töökaaslased võivad olla pahased, et sa looderdad, aga mida nad ikka teha saavad?

SKORPION
Kui sul on vaja kedagi enda poolele saada, siis praegu on õige aeg teda pommitada faktide ja numbritega, mis su väiteid tõestavad. Lihtsam on teda veenda muidugi siis kui ta sellest rahalist kasu saab.


AMBUR
Kas lähed välja lõbutsema või jääd koju ja teed mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas – ja sa oled – siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

KALJUKITS
Sa ei pruugi olla nii ambitsioonikas kui mõni teine, aga sul on lõpmatult palju unistusi, mille täitumist soovid. Praegu keskendud sa enim ühele unistusele, aga kas see on realistlik unistus või fantaasia? Pead ise otsustama.

VEEVALAJA
Hetkel näid sa hämmastavalt avatud, mitte vähimalgi määral kinnine – mis on suurepärane, aga vaata, et sa ei lobise välja midagi, mida oleks targem enda teada hoida. Sa ei pea kõigile kõigest rääkima.

KALAD
Varasem vääritimõistmine asendub teadlikkusega sellest kui palju teatud inimesed sulle tähendavad ja miks väiksed eriarvamused pole üldse olulised. Ole sõber kõigiga, aga eelkõige iseendaga.