Nädala horoskoop – 6.-12. detsember 2021

JÄÄR
Teil pole mõtet varjata oma tundeid, sest teised saavad ikkagi aru, et teil on valus. Kuid nad ei mõista, miks teil valus on. Kui te vajate abi – ja see nii on -, siis peaksite nendega aus olema.

SÕNN
Kui su kuues meel ütleb sulle, et midagi on valesti, siis pead seda kuulama ja hoiduma tegemast midagi, mis võib sind valele teele viia. See kehtib igas valdkonnas, aga eriti pikaajaliste rahaga seotud plaanide kohta.

KAKSIKUD
Sa võid olla pahane, et sõber või pereliige ei küsinud sinult enne millegi tegemist, mis sind mingil moel mõjutab, aga ära näita seda välja. Tegelikult on palju tähtsamaid asju, millele peaksid praegu keskenduma.

VÄHK
Olge ettevaatlik selle suhtes, mida ütlete, kui keegi pöördub teie poole nõu saamiseks. Veenduge, et see, mida te neile ütlete, tuleneb teie enda kogemusest, ja see ei ole midagi, mille te ebausaldusväärsest allikast leidsite. Kui te vastust ei tea, siis öelgegi nii.


LÕVI
Miski, mida töö juures kuuled, võib sulle hiiglaslikku kasu tuua, aga ainult siis kui taipad kiiresti tegutseda. Sa pole ainus, kes otsib moodust kaugemale jõuda, seega ole valvel, otsustusvõimeline ja dünaamiline.

NEITSI
Püüdke olla usaldavam, eriti kui tegemist on inimestega, kelle toetus võib tulevikus olla elutähtis. Olenemata sellest, kui kindel te oma võimetes olete, ei saa te kõike üksi teha. Üldiselt tuleb teine vaatepunkt kasuks.

KAALUD
Ära muretse, kui sa pole veel alustanud tööd plaaniga, mis sulle palju tähendab. Mida kauem sellega ootad, seda suurema tõenäosusega see õnnestub. Head ideed vajavad küpsemiseks aega. Küll sa tead, kui on õige aeg tegutsemiseks.

SKORPION
Su autoriteet võib olla tõsise löögi all. Ära püüa seda ignoreerida, sest mida kauem ootad, seda tõsisemaks asi läheb. Veendu, et kõik teaksid, kes on boss – sina.


AMBUR
Probleemidega, millega nüüd silmitsi seisad, oled varem korduvalt tegelenud, seega peaksid teadma, kuidas neid lahendada. Aga kui sa ikkagi pole kindel, mis su järgmine samm peaks olema, siis ära karda sõbralt nõu küsida.

KALJUKITS
Kui on midagi tähtsat, mis tuleb järgmise kahe või kolme päeva jooksul ära teha, siis hakka kohe peale ja eira neid, kes ütlevad, et sa ei suuda seda. Neil pole aimugi, milleks sa võimeline oled – kuigi varsti saavad teada!

VEEVALAJA
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.

KALAD
Oled viimaks väsinud suhtest, milles on olnud mõõnu rohkem kui tõuse ning oled nüüd valmis selle ära lõpetama. Võid natuke kahetseda, aga sisimas tead, et selle suhteta on sul parem.