Nädala horoskoop – 6.-12. aprill 2020

JÄÄR
Ära liiga palju muretse, kui tööasjades maha jääd, hiljem on piisavalt aega järje peale jõuda. Muidugi aitaks, kui sa ei oleks nii kergelt nõus teiste inimeste tööd ära tegema. Ilmselt oled sa liiga lahke.

SÕNN
Veendu, et tead mida sult oodatakse, enne kui osaled plaanis või projektis, mis võtab sult palju aega ja energiat. Samuti tee kindlaks, et projektil oleks ajagraafik, sul on vaja teada, millal jälle vaba aega saad.

KAKSIKUD
Sa näid uskuvat, et su tunded ühe kindla inimese vastu on ühepoolsed, aga see pole kaugeltki nii. Ta hoolib sinust sama palju kui sina temast, aga vähemalt praegu on tal vaja muude asjade pärast muretseda. Ole kannatlik.

VÄHK
Millegipärast on sulle vastumeelne ära kasutada võimalust, mille eest enamik inimesi oma parema käe ära annaks. Loomulikult võivad asjal olla halvad tagajärjed, aga võib minna ka vapustavalt hästi – kui sa ei proovi, siis ei saa kunagi teada.


LÕVI
Kui teised tahavad sinu jaoks tähtsusetust asjast suure numbri teha, siis pole sul muud valikut kui selg pöörata ja minema kõndida. Viimane asi, mida sinusugune suurvaim vajab, on väiklased inimesed su ümber.

NEITSI
Võta aeg maha ja lae oma füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid akusid. Hea uudis on see, et oled juba avaldanud muljet kellelegi mõjuvõimsale – sa ei pea enam ennast tõestama.

KAALUD
Püüa sõpradest ja kolleegidest rääkida ainult hästi, sest kui väljendad oma tõelisi tundeid, siis tekitab see igasuguseid probleeme. Eriti kehtib see tööjuures, ükskõik kui tugevalt sa mõnda inimest ka ei jälestaks.

SKORPION
Sa pole kunagi tühjast-tähjast lobisenud ja teiste jauramine on su jaoks üliigav. Ära tee neist välja ja keskendu sellele, mis on sulle tähtis, isegi kui keegi teine nii ei arva. Ole kõrgemal pisiasjadest.


AMBUR
Hea uudis on see, et paistad väljakutsetega hästi toime tulevat ja parem uudis, et ei lähe enam kaua kui saad mingil moel tasutud. Lõpuks on kõik hästi, nii et usu, et head ajad tulevad tagasi.

KALJUKITS
Kuula, mida sõbral on sulle öelda ning tegutse tema nõuande järgi. Isegi kui tema öeldu pole see, mida lootsid kuulda, on neis sõnades palju tarkust, eelkõige sellepärast, et tema näeb seda, mida sina praegu ei näe.

VEEVALAJA
Võib-olla pead paar nädalat ootama, enne kui saad oma suure idee teostamisega alustada, aga ära ole kannatamatu. Mida rohkem aega annad ideele oma ajus küpseda, seda suurem on tõenäosus, et seda saadab väljapaistev edu.

KALAD
Kui oled midagi valesti teinud ja tead, et varem või hiljem saadakse sellest teada, siis ehk peaksid kohe ise üles tunnistama. Ükskõik kui suur su süü on, võivad teised olla valmis sulle andestama kui pattu kahetsed ja andestamise lihtsaks teed.