Nädala horoskoop – 5.-11. veebruar 2024

VÄHK
Lase partneritel ja pereliikmetel olla nemad ise. Lase neil minna ja teha oma asja oma tempos ja omal moel. Kui püüad nende liikumist piirata, siis saavutad ainult selle, et nad hakkavad mässama.

JÄÄR
Sa pead kaitsma oma saavutatut, mis on märkimisväärne. Terve mõistus ütleb sulle, et edu ei saa igavesti kesta ning kui jätkad riskide võtmist, võid kõik kaotada. Võib-olla on aeg õnnega mängimine lõpetada ja võidud välja võtta.

SÕNN
Ükskõik, milline su eriline anne on, pead seda hästi ära kasutama. Kui sul tekib töö juures võimalus, siis haara sellest kahe käega ja ära muretse, et ei saa ülesandega hakkama. Sa teed selle suurepäraselt ära ja tõstad oma mainet.

KAKSIKUD
Su pea võib olla ideid täis, aga parimate tulemuste saavutamiseks pead keskenduma kahele või kolmele asjale, millest sulle kõige rohkem kasu on. Ükskõik kui palju ideid sul on, su energiavarud on piiratud, nii et tegele sellega, millest kõige rohkem kasu on.


LÕVI
Püüa sõpradest ja kolleegidest rääkida ainult hästi, sest kui väljendad oma tõelisi tundeid, siis tekitab see igasuguseid probleeme. Eriti kehtib see tööjuures, ükskõik kui tugevalt sa mõnda inimest ka ei jälestaks.

NEITSI
Tundub, et teil on kahtlused plaani suhtes, mida te varem pidasite edukaks. Võib-olla on teil õigus kõhelda, kuid mingis etapis peate tegema valiku ja selle juurde jääma. Lõpetage venitamine!

KAALUD
Ära raiska oma aega ega energiat kellelegi, kes sulle närvidele käib. Sa kipud aeg-ajalt liialdama ja kui lased sel väiksel vaenulikkusel edasi kesta, võib sellest areneda midagi päris ohtlikku. Kõnni lihtsalt minema.

AMBUR
Keegi, kes omab võimu arvab, et olete väga eriline ning kui te olete ka tark, siis panustate sellele ja lõikate kasu. Kasutage oma sõnaseadmisoskust, et saada ametikõrgendust või palgatõusu. Kui te olete tõesti tark, siis võite isegi mõlemad saada.

KALJUKITS
Veendu, et sinu vastutusalal oleks kõik korras, sest kõrvalekallete korral süüdistavad konkurendid sind. Eriliselt hoolikas ole rahaasjades, veendu et iga viimane kui sent on arvel.

VEEVALAJA
See, mille pärast praegu muretsed, ei vääri aega ega pingutust. Mõne päeva pärast tagasi vaadates mõtled, kuidas sa ometi millegi nii tühise pärast nii palju ärritusid. Nii et, milleks üldse muretseda?

SKORPION
Sa pole kunagi tühjast-tähjast lobisenud ja teiste jauramine on su jaoks üliigav. Ära tee neist välja ja keskendu sellele, mis on sulle tähtis, isegi kui keegi teine nii ei arva. Ole kõrgemal pisiasjadest.

KALAD
Tundub, et sa mõtled ikka möödanikule. Sul võib olla arvestatav põhjus end halvasti tunda, kuid sa ei saa tagasi minna ja minevikku muuta – saad ainult edasi liikuda ja kindlustada teistsuguse tuleviku.