Nädala horoskoop – 5.-11. september 2022

JÄÄR
Ära lase teiste inimeste kahtlustel end takistada edasi liikumast plaaniga, millest tead, et sel on potentsiaali sind õnnelikuks ja edukaks teha. See, et nemad ei oska unistada, ei tähenda, et sina peaksid oma unistusest loobuma.

SÕNN
Sulgege oma kõrvad kriitikale ja ärge raiskage aega, et püüda kätte maksta neile, kes on teid alt vedanud või teile halbu asju öelnud – nad ei ole seda vaeva väärt. Aeg on liiga väärtuslik, et raisata seda väikestele inimestele ja isiklikule kättemaksule.

KAKSIKUD
On oluline nääklemistest üle saada. See võib tunduda raske, arvestades kui haprad teatud suhted viimasel ajal on olnud, aga see on kergem kui ette kujutad. Nii et kujuta ette ja tee seda.

VÄHK
Ehk on aeg näidata teatud inimestele, et neil pole sinu tuleviku osas sõnaõigust. Liiga paljud sõbrad ja sugulased ütlevad sulle, mida peaks tegema, aga nad kõik eksivad. Kuula oma südant – see teab õiget teed.


LÕVI
Sel nädalal jälgi, et sa ei kaotaks oma perspektiivitunnet, muidu võib ka kaine mõistus sind maha jätta ja tulemused on katastroofilised. Võib näida, et kõik peale sinu suplevad rahas, aga raha ei ole kõige tähtsam.

NEITSI
Püüdke olla usaldavam, eriti kui tegemist on inimestega, kelle toetus võib tulevikus olla elutähtis. Olenemata sellest, kui kindel te oma võimetes olete, ei saa te kõike üksi teha. Üldiselt tuleb teine vaatepunkt kasuks.

KAALUD
Sa pead oma silmaringi laiendama. Pead mõistma, et maailmas toimub rohkem kui eelnevalt teadsid. Eelkõige pead omaks võtma, et hoolimata kõigist halbadest asjadest, on maailm siiski imeline koht.

SKORPION
Teie rahaline olukord tundub hullem kui see tegelikult on, nii et pidage vastu tungile teha suuri muudatusi. Jah, mingisugused kärped on pikemas perspektiivis vajalikud, kuid praegu ei ole parim aeg neid alustada, sest te ei mõtle selgelt.


AMBUR
Sul on praegu liiga palju asju käsil ja riskid kontrolli kaotada. Sulle ei pruugi meeldida tunnistada, et sa ei saa kõike üksi teha, aga praegu on hea aeg sõbrad ja perekond appi paluda.

KALJUKITS
Sa püüad kõigest väest maha matta oma tundeid kellegi vastu, sest kardad, et see võib kahjustada su mainet ja võib-olla isegi rahalist olukorda. Kes teab, võib-olla kahjustabki, aga kas see on tõesti piisavalt hea ettekääne oma kiindumusele selja pööramiseks?

VEEVALAJA
See, mis praegu segadust tekitab, näib järgmise nädala alguses täiesti loogiline, nii et luba endale, et ükskõik, mis järgmise kahe või kolme päeva jooksul juhtub, ei hakka sa muretsema. Eriti kehtib see rahaasjade kohta.

KALAD
Mõtle peaga, mitte südamega. Uue nädala alguses on kõige olulisem vältida rumalate vigade tegemist, mida paljud teised inimesed teevad. Ole ratsionaalne ja lähtu praktilistest kaalutlustest.