Nädala horoskoop – 5.-11. oktoober 2020

JÄÄR
Ära süüdista ennast juhtumistes, mille üle sul kontrolli pole. Kuna oled väga tundeline inimene, siis kipud ennast vastutavana tundma olukordades, kus inimesed haiget saavad, isegi kui see pole sinu süü. Muretsemise asemel püüa millegi kasulikuga aidata.

SÕNN
Te teate, mida on vaja teha, ja teate, et peate seda ennekõike kohe tegema, nii et miks te kõhklete? Heitke kõik kahtlused, mis teil võivad olla oma meelest kõrvale. Kunagi pole vaja karta midagi muud, peale hirmu enda.

KAKSIKUD
Keegi, keda reisil kohtad, osutub väga tähtsaks kontaktiks, nii isiklikus mõttes kui tööalaselt. Pinguta, et käia väljas ning inimestega kohtuda ja nendega rääkida. See pole keeruline.

VÄHK
Juba varsti saad võimaluse teha midagi ebatavalist, kuid praegu pead kannatlik olema. Kui liiga vara tegutsed, siis ei pruugi tulemused nii head olla.


LÕVI
Püüa olla tööalases suhtluses vähem kahtlustav. Selline suhtumine on hukutav. Kui arvad, et igaüks on hunt, siis meelitadki ligi selliseid inimesi. Kui mõtlema hakata, siis millisena teised sind näevad?

NEITSI
Raha- või äriasjade puhul tekib tagasilöök ja te ei ole sellega üldse rahul. Kuid kas tasub olla ärritunud? Elu on täis ebakindlust, kuid väikesed asjad võivad omada suures plaanis tähtsust.

KAALUD
Kui te tunnete vajadust partneri või sugulasega ära leppida, siis nüüd on õige aeg. Kui te sellega viivitate, siis võite aru saada, et see ei ole nii lihtne või, mis veel hullem, et nad on leidnud armastuse, mida nad vajavad kellegi teisega.

SKORPION
Praegu avanevad sulle mitmed võimalused, aga need on palju lõbusamad, kui sa oma pere ja sõbrad kaasa kutsud. Jälgi, et teeksid oma lähedaste heaks sama, mida iseenda heaks.


AMBUR
Pugege kasvõi nahast välja, et kõigile meeldida, isegi neile, kes on teie vastu kõike muud kui meeldivad. Mida rohkem naeratate ja käitute nagu maailm oleks teie sõber, seda rohkem on taevaseid jõude, mis teile tasuvad.

KALJUKITS
Sa ei pea end siduma millegagi, mis ei tundu õige. Teised võivad püüda panna sind end neile selja pööramises süüdi tundma, aga sinu vajadused on kõige tähtsamad. Jää alati endale kindlaks.

VEEVALAJA
Sul ei pruugi praegu olla tuju teiste inimestega kokku puutuda, aga keegi vajab hädasti su abi ja kui teda meelega eirad, siis pikemas perspektiivis vihkad end selle pärast. Sinu saatus maailmas on head teha.

KALAD
Te peate oma plaanid ajakohastama. Istuge paberi ja pliiatsiga maha ning kirjutage üles kolm oma peamist eesmärki. Järgnevalt mõelge, kuidas te kavatsete saada sealt, kus te praegu olete, sinna, kus te soovite olla. Seejärel tehke seda.