Nädala horoskoop – 5.-11. juuni 2023

JÄÄR
Te ehk ei saa loota teatud inimestele nii palju, kui olete seda möödunud nädalatel teinud, kuid tõde on see, et te ei vaja neid enam. Praegu mängib teie elus rolli tähtis õnnetegur. Kasutage seda täiel määral.

SÕNN
Uus algus on võimalik, aga et sellest viimast võtta, pead lahti saama kõigist asjadest, mida enam ei vaja. Sul on palju liigset füüsilist ja emotsionaalset koormat. Nüüd on aeg seda koormat kergendada.

KAKSIKUD
Keegi sinu äripartneritest sunnib sind valima oma aadete ja raha vahel. Pea meeles, et kui korra oma põhimõtteist loobud, siis oodatakse sinult seda ka edaspidi.

VÄHK
Ära mõtle liiga palju millelegi, mis näib täiesti ebaloogiline – see ajab ainult su aju veel rohkem krussi kui see juba on! Tõenäoliselt juhtub hulk kummalisi, lausa pentsikuid, asju, aga ükski neist juhtumitest ei saa sulle viga teha.


LÕVI
Tee, mida ise tahad, ära tantsi teiste pilli järgi. Seda meeles pidades, on pikemas perspektiivis siiski kasulikum vähemalt mõnda aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega koostööd teha. Teie eesmärgid on sarnased.

NEITSI
Püüa mitte sattuda olukorda, mille üle sul täit kontrolli ei ole. Su enesekindlus võib praegu suur olla, aga see ei kaitse sind inimeste eest, kellel on ausast mängust teistsugune arvamus kui sinul.

KAALUD
Sulle meeldib suuri eesmärke seada, aga mõnikord mõtled, kas ikka on mõtet pingutada. Ainult sa ise saad otsustada, aga praegu pole hea aeg karjääri ega pere osas otsuste tegemiseks. Mõtle sellele mõnel teisel päeval.

SKORPION
Ainus viis projektiga edasi liikumiseks on saada tuge inimestelt, kes aitavad sul eesootavad takistused ületada. Oota päev või paar, enne kui püüad neile läheneda – siis ütlevad nad „jah”.

AMBUR
Keegi, kes omab võimu arvab, et olete väga eriline ning kui te olete ka tark, siis panustate sellele ja lõikate kasu. Kasutage oma sõnaseadmisoskust, et saada ametikõrgendust või palgatõusu. Kui te olete tõesti tark, siis võite isegi mõlemad saada.

KALJUKITS
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, aga vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

VEEVALAJA
Tundub, et olete suutnud viimasel ajal palju tööd teha, mis on hea, kuid te ei saa seda tempot lõpmatuseni jätkata, nii et hakake mõtlema, kuidas võiksite veidi maha rahuneda. Te peate jääma vaimselt ja füüsiliselt ärksaks.

KALAD
Kui oled midagi valesti teinud ja tead, et varem või hiljem saadakse sellest teada, siis ehk peaksid kohe ise üles tunnistama. Ükskõik kui suur su süü on, võivad teised olla valmis sulle andestama kui pattu kahetsed ja andestamise lihtsaks teed.