Nädala horoskoop – 5.-11. juuli 2021

JÄÄR
See, kuidas praegu teisi inimesi kohtled, määrab selle, kuidas nemad hiljem sind kohtlevad, nii et suru maha tung öelda midagi, mis võib teised sinu vastu pöörata. Tee, mis suudad, et rahulikuks jääda ja kõigiga häid suhteid hoida.

SÕNN
Sul on praegu liiga palju asju käsil ja riskid kontrolli kaotada. Sulle ei pruugi meeldida tunnistada, et sa ei saa kõike üksi teha, aga praegu on hea aeg sõbrad ja perekond appi paluda.

KAKSIKUD
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest, et ongi. Ei ühtki ettekäänet enam – lükka asjad käima.

VÄHK
Tänasel päeval on tõenäoliselt parem oma plaanid enda teada hoida. Sa ei pea oma plaanide kohta valetama, aga tasub vastata põiklevalt. Teistel pole mingit õigust su soove ja eesmärke teada.


LÕVI
Partnerid ja kolleegid on praegu eelisseisus ja sa pead sellega leppima. Maailmas on jõude, mida ei saa lüüa ei šarmi ega tugeva iseloomuga, mis on sul olemas. Jää rahulikuks ja lase asjadel juhtuda.

NEITSI
Kuula nõuandeid ja ära karda nende järgi toimida. Mitte igaüks ei püüa sind petta või sult varastada, seega suru oma kahtlused alla ja kuula olulisi inimesi, kes saavad sind aidata. Nad on sinu poolel.

KAALUD
Kasuta oma šarmi ja saa oma tahtmine. Pea meeles, et parim moodus teiste inimeste oma nõusse saamiseks on meeldida neile emotsionaalsel tasandil. Faktid ja numbrid on muidugi ka tähtsad, aga tunded kallutavad kaalukausi sinu kasuks.

SKORPION
Veendu, et oma agaruses olulistele inimestele muljet avaldada, ei hindaks sa oma võimeid üle ja liiga palju ette ei võtaks. Sulle ei pruugi meeldida öelda „ei” neile, kelle toetust loodad saada, aga nad on pettunud kui sa lubadust ei täida.


AMBUR
Mida rohkem üritate midagi välja selgitada, seda enam peavalu see põhjustab. Nii et lõpetage proovimine. Mõnel juhul ei ole lihtsat vastust. Mõnele küsimusele ei ole üldse vastust. Kas see on suuremas plaanis tõesti oluline? Ei!

KALJUKITS
Kui arvad, et midagi halba juhtub, siis ilmselt juhtubki. Kui negatiivsed mõtted võimust võtavad, siis tõmbad alateadlikult ligi masenduses inimesi ja ebameeldivaid juhtumisi. Võta end kokku.

VEEVALAJA
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul ole oma soovidega ettevaatlik, sest tõenäoliselt need täituvad. Miks see halb on? Sest kaasnev vastutus võib suure osa lõbust ära võtta. Ütle midagi ainult siis, kui seda tõsiselt mõtled.

KALAD
Su mõistus võib kiiresti töötada ja sa võid olla jõudnud järeldusteni, mis sind rahuldavad, aga kas saad olla kindel, et need on õiged? Mine oma mõistusest sügavamale. Kuula oma sisehäält ja tee seda, mida ta sulle ütleb, isegi kui sa sellest aru ei saa.