Nädala horoskoop – 5.-11. august 2019

JÄÄR
Keegi tuleb sinult isiklikes asjus nõu küsima ja kuigi sa ei taha sekkuda, tead, et ei saa talle ära öelda. Aga veendu, et ta teaks, et see on kõigest nõuanne. Iga inimene vastutab enda eest ise.

SÕNN
Ära muretse, kui sa pole veel alustanud tööd plaaniga, mis sulle palju tähendab. Mida kauem sellega ootad, seda suurema tõenäosusega see õnnestub. Head ideed vajavad küpsemiseks aega. Küll sa tead, kui on õige aeg tegutsemiseks.

KAKSIKUD
Praegu on oluline, et keskenduksid suurele pildile ja ei laseks end segada sündmustel, mis sind eesmärgist kõrvale kallutavad. Sa võid endiselt olla sotsiaalne ja lõbutseda, aga keskenduma pead samuti.

VÄHK
Keegi, kellega koos elad või töötad, peab salaja viha ja kui midagi valesti ütled, leiab ta mooduse selle sinu vastu kasutamiseks. Mõtle, enne kui ütled ja veendu, et tead, millest räägid. Pole ju nii raske?


LÕVI
Ainus põhjus, miks keegi on väga kriitiline, on see, et ta paneb su edu pahaks. Võib-olla peaksid talle mainima, et kui ta oleks sama kõvasti töötanud, siis oleks tema ka edukas. Teisest küljest, milleks ilmaasjata vaeva näha?

NEITSI
Sa võid olla rahuliku loomuga, kuid aeg-ajalt lähed teise äärmusesse ja ütled asju, mis šokeerivad ümbritsevaid – täna on üks neist päevadest. Lühidalt: sul on virisemisest ja kriitikast kõrini, on aeg vastu hakata.

KAALUD
Kui võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei märka olulisi asju. Enne mingi otsuse tegemist, nii isiklikus kui tööelus, veendu, et tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.

SKORPION
Maailma poolt vaadates ei saa sa eksida, seega ole julgem ja ära karda teistele varvastele astuda – tõenäoliselt vabandavad nemad sinu ees! Sa liigud igas mõttes kiiremini kui keegi teine.


AMBUR
Sa võid soovida meeleheitlikult oma eluga midagi huvitavamat ette võtta, aga ära ole nii meeleheitel, et tegutsed mõtlematult. Kui teed vea, siis tõenäoliselt avaldub see seal, kus kõige rohkem haiget teeb – sinu rahakotis!

KALJUKITS
Ausus on hädavajalik pikale veninud probleemi lahendamiseks. Aga see ei tähenda ainult teistega aus olemist, see tähendab ka, et teised on sinuga ausad. Julgusta neid rääkima. Uuri välja, mida nad mõtlevad.

VEEVALAJA
Vahet pole kui palju geniaalseid ideid su peas ringi tiirleb, kuni sa nendega midagi ei tee, ei tähenda need midagi. Liiga kaua oled sa suurte plaanidega välja tulnud, aga pole kaugemale jõudnud. Nüüd on aeg tegutseda.

KALAD
Sa peab taasavastama oma kire projekti vastu, mis algas hästi, aga vajus ära kui teised asjad peale tulid. See ei pea olema täitumatu fantaasia, on veel aega sellest edulugu teha.