Nädala horoskoop – 5.-11. aprill 2021

JÄÄR
Keegi, kellega koos elad või töötad, peab salaja viha ja kui midagi valesti ütled, leiab ta mooduse selle sinu vastu kasutamiseks. Mõtle, enne kui ütled ja veendu, et tead, millest räägid. Pole ju nii raske?

SÕNN
Probleemidega, millega nüüd silmitsi seisad, oled varem korduvalt tegelenud, seega peaksid teadma, kuidas neid lahendada. Aga kui sa ikkagi pole kindel, mis su järgmine samm peaks olema, siis ära karda sõbralt nõu küsida.

KAKSIKUD
Mine välja. Külasta kohti, mis sind huvitavad ja inimesi, kes sind innustavad. Tähed näitavad, et igasugusteks sotsiaalseteks tegevusteks on praegu suurepärane aeg, samuti reisimiseks, nii et asu teele ja ära vaata tagasi. Liigu edasi ja läheb järjest lõbusamaks.

VÄHK
Sa võid haletseda kedagi, kelle õnn paistab olevat ta maha jätnud, aga siiski on soovitatav eemale hoida ja mitte isiklikult sekkuda. Tõenäoliselt tahab universum talle midagi õpetada, hoia tee pealt eest.


LÕVI
Te ei pruugi olla teatavates valdkondades parim, kuid on üks konkreetne töövaldkond, milles ei ole teile võrdset ja sellele peaksitegi praegu keskenduma. Ärge püüdke olla kõigist teistest üle, vaid olge see, kes te olete – see on enam, kui piisav.

NEITSI
Vii lõpule mõni loov tegevus, midagi, mis võib tuua sulle tunnustuse ja autasud, mida usud end olevat ära teeninud. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.

KAALUD
Kaugelt saabunud uudised teevad sind piiritult rõõmsaks ja panevad sind aru saama, et see, mille pärast oled viimastel nädalatel muretsenud, ei ole üldse oluline. Loomingus ja armuasjades pead juhtimise enda kätte haarama ja asjad liikuma panema.

SKORPION
Igaühel, kes arvab, et sa reedad oma põhimõtted kasumi nimel, pole aimugi, milline inimene sa oled. Sa eristad õiget valest ja käitud alati õigesti, ükskõik kui palju aega ja vaeva see nõuab.


AMBUR
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!

KALJUKITS
Võib tunduda, et sul pole oma elu üle kontrolli, kuid see pole tõsi. Küll aga oled lasknud mõnel inimesel sulle ette öelda, mida tohid teha ja mida mitte. On aeg selgeks teha, et nüüd on sellel lõpp.

VEEVALAJA
Praegu on ideaalne aeg oma mainet parendada. Sa hakkad meeldima inimestele kõrgetel kohtadel, kuid kõige tähtsam on, et usuksid endasse – siis usuvad sinusse ka teised.

KALAD
Otsus, mille juba ammu tegite, ei tundu nüüd nii hea mõte, kuid kahjuks ei saa te seda enam muuta. Võtke olukorrast parim ja lubage endale, et te ei ole tulevikus nii kiirustav.