Nädala horoskoop – 4.-10. oktoober 2021

JÄÄR
Praegu peaks sul olema lootustandev periood, sest su rahamured kaovad ja su võimekus lihtsaid asju nautida tuleb tagasi. Üks kurb inimene võib püüda su tuju oma hädadest rääkimisega rikkuda, aga sa ei pea kuulama.

SÕNN
Sa tahad nii palju asju teha, aga kui püüad teha kõike korraga, siis tõenäoliselt ei jõua sa kuhugi. Sa oled pinge all ainult sellepärast, et tekitad ise endas pinget. Võta rahulikult ja tee ühte asja korraga.

KAKSIKUD
Isegi lähedase inimese tunnete haavamisega riskides pead talle rääkima tõtt olukorra kohta, millesse ta on end mässinud. Ole nii taktitundeline kui saad, aga veendu, et ta saab aru, et peab oma käitumist muutma – ja kiiresti.

VÄHK
Kas töötad rohkem teiste kui enda heaks? Kui nii, siis on aeg ohjad enda kätte haarata. Teata neile, kes su lahket loomust ära kasutavad, et nüüd on sellel lõpp – ja mõtle seda tõsiselt.


LÕVI
Konkurendid näivad teadvat, mida sa teed, samas kui sa ise päris täpselt ei tea – see on pahasti. Hoia oma asju rohkem salajas või leia moodus enda ümber toimuvat paremini hoomata.

NEITSI
Sul on liiga palju emotsionaalset pagasit ja pead tegema oma tunnetele põhjaliku ülevaatuse. Kui oled oma hirmudele vastu astunud, võid avastada, et polnudki üldse vaja nii palju muretseda.

KAALUD
On veel napilt aega, et oma tunded teatavaks teha, aga kui jätad selle liiga hilja peale, siis libiseb võimalus käest ja uut ei saabu enam pikka aega. Ära muretse äraütlemise pärast. Teised hindavad sind kõrgelt.

SKORPION
Ole piisavalt enesekindel, et proovida asju, millest sa ei tea, mis tulemuse saad. Praegu on üks neist puhkudest, mil loogika sind eriti ei aita, nii et järgi oma instinkte ja usu, et need juhivad sind sinna, kuhu tasub minna.


AMBUR
Pead vastu astuma hirmule, mis sind tagasi hoiab, ja tegema seda kohe. Natukese vaprusega jõuad kaugele, võib-olla lausa uue eluviisi ja uue maailmavaateni välja.

KALJUKITS
Olge oma sõnadega ettevaatlik, sest võib kergelt juhtuda, et ütlete midagi, mis põhjustab probleeme. See võib teie jaoks ka kulukaks osutuda, kui teistele jääb mulje, et te ei suuda oma teravat keelt tundlikes olukordades talitseda.

VEEVALAJA
Mõnda asja võite hoomata juba kaugelt, kuid teisi asju ei mõista te enne, kui seisate ise nendega vastamisi. Te ei ole ainus, kes päeva jooksul midagi nii olulist näeb, nii et ärge tehke sellest suurt numbrit.

KALAD
Ära süüdista ennast juhtumistes, mille üle sul kontrolli pole. Kuna oled väga tundeline inimene, siis kipud ennast vastutavana tundma olukordades, kus inimesed haiget saavad, isegi kui see pole sinu süü. Muretsemise asemel püüa millegi kasulikuga aidata.