Nädala horoskoop – 4.-10. november 2019

JÄÄR
Kui vajad abi, siis pead seda paluma. Sa oled teisi nii palju aidanud, et nad poevad nahast välja, et sulle vastuteenet teha, aga nad ei saa seda teha, kui ei tea, et sul raske on. Ütle neile.

SÕNN
Viimased kaks-kolm nädalat on sul olnud raskusi mõtete kogumisega, mis tähendab, et areng on olnud aeglane, aga nüüd hakkab su mõistus täiskäigul tööle ja varsti liigud vooluga kaasa. Ära tee plaane, lihtsalt tegutse.

KAKSIKUD
Sa ei pea lootma teistele inimestele. Oled igati valmis üksi olema, kui seda soovid. Sul on tuleviku suhtes suured lootused ja jõuad kiiremini edasi, kui ei pea muretsema teiste endaga kaasa vedamise pärast.

VÄHK
Korda endale, et sul on vajalikud omadused. Korda endale, et oled edukas. Kui seda piisavalt palju ütled, siis hakkad seda uskuma ja seejärel avanevad su jaoks äkitselt igasugused uksed. Kõik on sul peas kinni.


LÕVI
Anna end kellegi teise kätesse ja usalda tema otsuseid. Sulle võib meeldida iga oma elu osa kontrollida, aga seekord on soovitatav lasta asjadel minna ja teistel end suunata ning juhtida. Tulemused meeldivad sulle.

NEITSI
Sa ei pea ennast kiitma – olulised inimesed teavad väga hästi, milleks sa võimeline oled. Sa ei pea järgmise seitsme päeva jooksul eriti pingutama, et muljet avaldada. Tegelikult ei pea sa mitte millegi pärast eriti pingutama.

KAALUD
Igaühel, kes arvab, et sa reedad oma põhimõtted kasumi nimel, pole aimugi, milline inimene sa oled. Sa eristad õiget valest ja käitud alati õigesti, ükskõik kui palju aega ja vaeva see nõuab.

SKORPION
Ära põlga kuuldut ära ainult sellepärast, et see kõlab uskumatult. Mis on sinu jaoks imekspandav, võib mõne teise jaoks olla igapäevane, seega ava oma meeled kõigile võimalustele. See muidugi ei tähenda, et peaksid kõigega nõus olema.


AMBUR
Kui sul on midagi öelda, millest tead, et see mõnele ei meeldi, siis ütle seda kohe. Ära muretse tagajärgede pärast, ära isegi mõtle neile – sinu ülesanne on öelda nii nagu asi on ja sa näed seda selgemalt kui enamik teistest.

KALJUKITS
Kaugelt saabunud uudised teevad sind piiritult rõõmsaks ja panevad sind aru saama, et see, mille pärast oled viimastel nädalatel muretsenud, ei ole üldse oluline. Loomingus ja armuasjades pead juhtimise enda kätte haarama ja asjad liikuma panema.

VEEVALAJA
Ole sina ise ja lase oma loomingulisel poolel särada. Su konkurendid võivad püüda su plaane nurjata, aga see õnnestub neil ainult siis kui lased neil end segada või ärritada. Kui sul on piisavalt tahtmist, siis oled edukas.

KALAD
Sel nädalal oled suure pinge all, aga ei juhtu midagi, millega sa hakkama ei saaks, seega ole nutikas ja ära satu paanikasse. Sa suudad igast olukorrast võitjana välja tulla, nii et usu endasse.