Nädala horoskoop – 4.-10. märts 2024

VÄHK
Viimased kaks-kolm nädalat on sul olnud raskusi mõtete kogumisega, mis tähendab, et areng on olnud aeglane, aga nüüd hakkab su mõistus täiskäigul tööle ja varsti liigud vooluga kaasa. Ära tee plaane, lihtsalt tegutse.

JÄÄR
Sa ei pea alati esimene olema, kuigi kardinaalse tähemärgina oled sa harjunud olema liider. Kui tahad sel nädalal elus edasi jõuda, siis pead leidma kompromisse. See on piisavalt lihtne.

SÕNN
Liiga sageli olete end minevikus tagasi hoidnud, samal ajal kui need, kellel oli tunduvalt vähem annet, on saavutanud sellise edu, mis oleks pidanud olema teie oma. On aeg minetada oma piirangud ja lasta maailmal näha, milline särav täht te tegelikult olete.

KAKSIKUD
Mõnikord võite olla äärmiselt veenev, kuid ärge minge liiga kaugele ja nõudke, et inimesed muudaksid oma seisukohti ja arvamusi. Suhtlemine seisneb ideede vahetamises, mitte ideede pealesundimises neile, kes seda ilmselgelt ei soovi.


LÕVI
Sind võib ärritada, et keegi valetab häbematult, aga ära näita oma viha välja. Parim lähenemine on teeselda, et sa pole midagi märganud ja oled iga sõnaga nõus. Seejärel pane õigus maksma.

NEITSI
Varsti paranevad su pikaajalised rahalised väljavaated, nii et ära muretse pisiasjade pärast. Aga ära pea ka midagi iseenesestmõistetavaks. Kui raiskad praegu ebavajalikule luksusele, siis väga tõenäoliselt kahetsed seda hiljem.

KAALUD
Te võite olla pahane, kui peate maksma millegi eest, mida sooviksite pigem tasuta saada, kuid kui teete stseeni, siis võib juhtuda, et lõpuks peate veel rohkem maksma. Ärge olge nii vilets. Pange oma käsi taskusse. See on ju kõigest raha.

AMBUR
Keegi teeb tühisest asjast suure numbri. Pole mingit mõtet püüda talle mõistust pähe panna, sest mõistlikkus on tema jaoks antud hetkel tundmatu mõiste. Hoia eemale, kuni ta ise mõistusele tuleb.

KALJUKITS
Sa oled maailmavaate osas kahevahel. Ühest küljest arvad, et inimloomus on põhimõtteliselt negatiivne, aga teisest küljest tahad näha headust kõigis elusolendites. Vali teine. Su valik muudab selle tõeliseks.

VEEVALAJA
Mida rohkem üritate midagi välja selgitada, seda enam peavalu see põhjustab. Nii et lõpetage proovimine. Mõnel juhul ei ole lihtsat vastust. Mõnele küsimusele ei ole üldse vastust. Kas see on suuremas plaanis tõesti oluline? Ei!

SKORPION
Viimaste nädalate sündmuste mõistmiseks pead astuma sammu tagasi ja vaatama elu laiemast perspektiivist. Milleks see kõik vajalik on? Kuhu see sind viib? Selliseid küsimusi peaksid endalt praegu küsima.

KALAD
Mida varem lõpetad oma rahalise olukorra pärast muretsemise, seda varem see laheneb. See võib kõlada liiga hästi, et tõsi olla, aga mida enam sa end millegi pärast piinad, seda enam võimu sellele annad. Hoia oma mõtted millelgi muul.