Nädala horoskoop – 4.-10. mai 2020

JÄÄR
Sel nädalal sea endale lihtsad eesmärgid, milleni saad jõuda liigselt pingutamata. Veel parem, kasuta oma šarmi, et panna teised inimesed raskeid asju sinu eest ära tegema. Eriti tööjuures ei tohiks sa end tagant sundida.

SÕNN
Ära tunne end süüdi milleski, mida sina ei põhjustanud. Jah, olukord võib olla emotsionaalne katastroof, kuid pole sinu süü, et mõned inimesed ei suuda ennast kontrollida. Aita, kuidas saad, aga ära võta süüd enda peale.

KAKSIKUD
Sul võib olla raske mõnda inimest usaldada, aga sa pead seda tegema. Jah, nad võivad su reeta, aga kas sa tõesti tahad kogu aeg kõiki kahtlustada? Nad pole nii halvad kui sa arvad.

VÄHK
Ole aus ja õiglane ning ära anna järele kiusatusele olla hooletu lihtsalt sellepärast, et keegi ei saa sind takistada. Praegu on suurepärane aeg sõpradega koos olemiseks ja rühmategevusteks ning on veel parem kui te kõik käitute ühtmoodi eetiliselt.


LÕVI
Sa tahad luua midagi kestvat, kuid sulle hakkab koitma, et sa ei saa sellega üksi hakkama. Miks see probleem on? On palju inimesi, kellel on sinuga sama unistus. Tehke koostööd.

NEITSI
Hetkel näid sa hämmastavalt avatud, mitte vähimalgi määral kinnine – mis on suurepärane, aga vaata, et sa ei lobise välja midagi, mida oleks targem enda teada hoida. Sa ei pea kõigile kõigest rääkima.

KAALUD
Sa kaldud tavalisest rohkem riske võtma. Kuni need on kaalutletud riskid, on kõik korras – sa ei saa kahju ja võid isegi raha teenida – aga kui käitud hoolimatult, siis võib kukkumine olla kohutav. Sinu valik!

SKORPION
Teiste inimestega vaieldes ära lenda liiga tugevalt peale. Sul võivad olla kõige loogilisemad arvamused ning faktid ja numbrid on kindlasti sinu poolel, aga arvesta ka nendega, kel pole nii suurt kirge tõe leidmise vastu.


AMBUR
Võta prioriteediks ära leppida kellegagi, kellega hiljuti tülli läksite. Tõenäoliselt on sul tõsiselt kahju, et vihastusid millegi tagantjärele vaadates täiesti tühise pärast. Te saate mõlemad sellest üle.

KALJUKITS
Praegu avanevad sulle mitmed võimalused, aga need on palju lõbusamad, kui sa oma pere ja sõbrad kaasa kutsud. Jälgi, et teeksid oma lähedaste heaks sama, mida iseenda heaks.

VEEVALAJA
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peaksid mõtlema või käituma. Õnneks oled sa loomult piisavalt kangekaelne, et mitte kompromissile minna.

KALAD
Praegu paistad olevat tavalisest rohkem lõõgastunud, ka üldises mõttes, aga eriti armuasjades ja see on hea. Samuti tundud palju vähem muretsevat selle pärast, mida teised sinust arvavad. Kui see tundub sulle õige, siis jätka nii!