Nädala horoskoop – 4.-10. jaanuar 2021

JÄÄR
Mida varem lõpetad oma rahalise olukorra pärast muretsemise, seda varem see laheneb. See võib kõlada liiga hästi, et tõsi olla, aga mida enam sa end millegi pärast piinad, seda enam võimu sellele annad. Hoia oma mõtted millelgi muul.

SÕNN
Püüa mõista inimesi, kes on sind alt vedanud või muul moel sulle ebameeldivusi põhjustanud. Pole kahtlustki, et nad väärivad karmi kohtlemist, aga antud juhul reageerivad nad toetusele paremini kui kriitikale.

KAKSIKUD
Te olete see, kes te olete põhjusega, nii et miks soovite olla keegi teine? Kui lõpetate aja raiskamise, fantaseerides sellest, kes te soovite olla ja keskendute sellele, kes te olete ja parema töö tegemisele, siis olete peagi nii edukas kui ka õnnelik.

VÄHK
Su tulevik on harva nii ere paistnud. Nii et miks nii morn? Mis põhjus sel ka poleks, sa pead end kokku võtma ja aru saama, et enamiku inimestega võrreldes on sul väga hästi. Muretsema pead ainult selle pärast, et see nii ka jääks.


LÕVI
Tundub, et sa mõtled ikka möödanikule. Sul võib olla arvestatav põhjus end halvasti tunda, kuid sa ei saa tagasi minna ja minevikku muuta – saad ainult edasi liikuda ja kindlustada teistsuguse tuleviku.

NEITSI
Ära nõustu millegagi ainult sellepärast, et sa ei viitsi vaielda. Kui valid praegu kergema väljapääsu, siis on sul hiljem tõsised probleemid, kui pereliikmed ja töökaaslased ootavad, et sa oma lubadusi peaksid. Parem ära anna üldse lubadusi.

KAALUD
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peaksid mõtlema või käituma. Õnneks oled sa loomult piisavalt kangekaelne, et mitte kompromissile minna.

SKORPION
Sa võid soovida meeleheitlikult oma eluga midagi huvitavamat ette võtta, aga ära ole nii meeleheitel, et tegutsed mõtlematult. Kui teed vea, siis tõenäoliselt avaldub see seal, kus kõige rohkem haiget teeb – sinu rahakotis!


AMBUR
Sa oled maailmavaate osas kahevahel. Ühest küljest arvad, et inimloomus on põhimõtteliselt negatiivne, aga teisest küljest tahad näha headust kõigis elusolendites. Vali teine. Su valik muudab selle tõeliseks.

KALJUKITS
Kui pead oma isiklikus elus või karjääris midagi muutma, siis tee seda kõhklusteta ja tagasi vaatamata. Mõni võib arvata, et sa oled põhjuseta julm, aga kui sa kohe midagi ei muuda, siis seda muutust ei pruugigi tulla.

VEEVALAJA
Vaadates viimastele nädalatele tagasi, olete üllatunud, kui palju aega raiskasite asjadele, mis ei ole tegelikult olulised. Teisest küljest oli teil väga lõbus, seega ei ole vaja end süüdi tunda. Lõbu on oluline osa elust.

KALAD
Pole mingit mõtet ennast haletseda, isegi kui su parim plaan paistab olevat tupikusse jõudnud. Kui saatus oma tarkuses soovib sind mõneks ajaks peatada või panna teistsugust teed proovima, siis sea oma samme selle järgi.