Nädala horoskoop – 31. oktoober – 6. november 2022

JÄÄR
Kui sul on midagi öelda, millest tead, et see mõnele ei meeldi, siis ütle seda kohe. Ära muretse tagajärgede pärast, ära isegi mõtle neile – sinu ülesanne on öelda nii nagu asi on ja sa näed seda selgemalt kui enamik teistest.

SÕNN
Millal sa viimati endale uusi eesmärke seadsid? Tõenäoliselt oled rõõmsalt laiselnud ja vooluga kaasa läinud, aga nüüd pead endalt rohkem nõudma. Mida sa teeksid kui õnnestumine oleks kindel? Tee seda.

KAKSIKUD
Sa võid olla loomu poolest mässaja, aga praegu pole hea aeg teisi ärritada. Selle asemel uuri välja, millist abi sõbrad ja pereliikmed vajavad ning tee kõik võimalik nende eesmärkide täide viimiseks. Lühidalt: ole positiivne, mitte negatiivne.

VÄHK
Saad rohkem tehtud kui suhtud partnerlusse rahulikumalt. Kujutle end partneri nahas ja mõtle, mida sina tunneksid kui keegi räägiks sinuga nii nagu sina vahel temaga. Sa võid aeg-ajalt pisut järsk olla.


LÕVI
Praegu on teil piisavalt ideid, kuid tunnete veidrat vastumeelsust ja ei soovi neist maailmale teada anda. Võib-olla ei ole see nii halb. Te ei taha, et rivaalid varastaksid teie mõtted enne, kui saate võimaluse neid ise kasutada.

NEITSI
Võid arvata, et oled elu hammasrataste vahele jäänud, aga see pole tõsi. Kui olemasolevast viimast võtad, siis ei lähe kaua, kuni taipad, kuidas sul on vedanud. Sulle pole ülekohut tehtud, vaid hoopis õnnistatud.

KAALUD
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

SKORPION
Sa võid soovida meeleheitlikult oma eluga midagi huvitavamat ette võtta, aga ära ole nii meeleheitel, et tegutsed mõtlematult. Kui teed vea, siis tõenäoliselt avaldub see seal, kus kõige rohkem haiget teeb – sinu rahakotis!


AMBUR
Pole mingit mõtet ennast haletseda, isegi kui su parim plaan paistab olevat tupikusse jõudnud. Kui saatus oma tarkuses soovib sind mõneks ajaks peatada või panna teistsugust teed proovima, siis sea oma samme selle järgi.

KALJUKITS
Sel nädalal näitavad tähed, et sa peaksid oma paljusid andeid paremini ära kasutama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et su eesmärgid on vildakad, sest ainult sina tead, sügaval sisimas, mida sa pead tegema.

VEEVALAJA
Teised tajuvad su enesekindlust ja sellepärast tahavad sinu heaks midagi teha – ja mis õigusega sa pakkumistest keelduks? See annab sulle kindlasti rohkem aega, töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

KALAD
Kui kavatsed tõsiselt muuta harjumusi ja rutiine, millest enam kasu ei ole, siis praegu on alustamiseks parim aeg. Mitte ainult vanadest harjumustest loobumiseks – sa võid otsustada muuta kogu oma eluviisi.