Nädala horoskoop – 31. mai – 6. juuni 2021

JÄÄR
Kui su kuues meel ütleb sulle, et midagi on valesti, siis pead seda kuulama ja hoiduma tegemast midagi, mis võib sind valele teele viia. See kehtib igas valdkonnas, aga eriti pikaajaliste rahaga seotud plaanide kohta.

SÕNN
Te ei pea inimeste vastu kena olema vaid seetõttu, et tahate nende tundeid säästa. Kui on midagi, mida tuleb öelda ja mis võib solvumist põhjustada, siis öelge seda neile otse. Reaalsusest osa saamine teeb neile head.

KAKSIKUD
Kui sõber on ülikriitiline, siis ära võta seda südamesse. Ta on ilmselt enda peale rohkem pahane kui sinu peale, aga ta ego ei lase tal seda tunnistada. See pole tülitsemist väärt. Ta heastab selle sulle homme.

VÄHK
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul saavutad rohkem kui vabaned harjumusest püüda kõike üksi teha. Teistega koos töötamine pole alati lõbus, aga selleks, et asjad tehtud saaks, pole vaja, et need inimesed sulle meeldiks.


LÕVI
Kahtlemata ei jõua sa ära oodata, millal saada hakata oma plaane elu viima, aga ära ole nii kärsitu, et valestardi teed. Sul on piisavalt aega endast jälg maha jätta, nii et vaata, et su plaanide põhialused oleks tugevad. Üks samm korraga.

NEITSI
Jäta hetkeks igapäevatoimetused sinnapaika ja vaata elu laiemast perspektiivist. On lihtne arvata, et saatus on sinu vastu, et miski ei õnnestu kunagi, kuid see on pettekujutelm, mida põhjustab liiga kitsas vaatenurk.

KAALUD
Sa võid olla rahuliku loomuga, kuid aeg-ajalt lähed teise äärmusesse ja ütled asju, mis šokeerivad ümbritsevaid – täna on üks neist päevadest. Lühidalt: sul on virisemisest ja kriitikast kõrini, on aeg vastu hakata.

SKORPION
Sulle meeldib suuri eesmärke seada, aga mõnikord mõtled, kas ikka on mõtet pingutada. Ainult sa ise saad otsustada, aga praegu pole hea aeg karjääri ega pere osas otsuste tegemiseks. Mõtle sellele mõnel teisel päeval.


AMBUR
Ära klammerdu ideede külge, mille parim enne on ammu möödas. Praegu võivad need selle head tunduda, aga hiljem hoiavad sind tagasi kogemast kõiki uusi asju, mida elu pakub. Aeg ei seisa kunagi paigal ja ka sina ei peaks seda tegema.

KALJUKITS
See, mida teised inimesed ei taha, et sa teaksid, on just see, mida pead praegu teadma, seega hakka küsimusi küsima ja ära lõpeta enne kuni oled leidnud loogilised vastused. Mõned avastused šokeerivad sind.

VEEVALAJA
Su sõnadel on rohkem kaalu kui räägid asjast ja teed seda lühidalt. Ära vaeva ennast selgitustega, ütle lihtsalt, mida mõtled ja ära lase kellelgi kahelda, et sa tegelikult nii ei mõtle. Vähemaga saavutad rohkem.

KALAD
Astu vastu oma suurimale hirmule ja sa ei karda seda enam kunagi. Väga vähe asju siin elus on väärt ärritumist, nii et vaata oma murele silma ja näed, et see on tegelikult ainult pettekujutelm, mida võid rahulikult eirata.