Nädala horoskoop – 31. jaanuar – 6. veebruar 2022

JÄÄR
Varsti paranevad su pikaajalised rahalised väljavaated, nii et ära muretse pisiasjade pärast. Aga ära pea ka midagi iseenesestmõistetavaks. Kui raiskad praegu ebavajalikule luksusele, siis väga tõenäoliselt kahetsed seda hiljem.

SÕNN
Varem on sul liiga tihti jäänud puudu enesekindlusest, et hea idee ellu viia ja endale nime teha. Nüüd aga käitud nagu ebaõnnestumine oleks võimatu. Ja nii ongi. Sa jätad lausa mulje, et kõik on väga lihtne.

KAKSIKUD
Sa võid praegu end hästi tunda, arvates et saad tagajärgi kartmata end varasemast rohkem tagant sundida. Piitsuta ennast, kui pead, aga luba endale ka piisavalt puhkust. Tasakaal on eluliselt tähtis.

VÄHK
Sa pead hakkama tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivne aeg ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, aga su keha vajab puhkust.


LÕVI
Keegi, kelle vaatenurk sinu omast oluliselt erineb, ütleb midagi, mida sa ei saa niisama jätta ja tõenäoliselt tekib teil suur tüli. Aga sellest pole midagi. Vaikimine on vale. Käitu nii nagu tunned.

NEITSI
Ära karda tunnistada, et oled hädas. Kohe kui sellest räägid, tormavad sõbrad ja pereliikmed sulle appi, nii et milleks vaikides kannatada? Sa oled varem teisi sageli aidanud – las nüüd aitavad nemad sind.

KAALUD
See on hea, et sulle meeldib koos teistega töötada, aga see ei tähenda, et neil on õigus sulle ette öelda, mida ja kuidas sa peaksid tegema. Meeskonnaliikmed peavad olema võrdsed – veendu, et kõik seda teavad.

SKORPION
Sa võid haletseda kedagi, kelle õnn paistab olevat ta maha jätnud, aga siiski on soovitatav eemale hoida ja mitte isiklikult sekkuda. Tõenäoliselt tahab universum talle midagi õpetada, hoia tee pealt eest.


AMBUR
Otsus, mille juba ammu tegite, ei tundu nüüd nii hea mõte, kuid kahjuks ei saa te seda enam muuta. Võtke olukorrast parim ja lubage endale, et te ei ole tulevikus nii kiirustav.

KALJUKITS
Te olete silmapaistva läbimurde lävel. See tähendab vaid seda, et kui keskendute eesmärgile ja järgite seda järjekindlalt, siis võite edu saavutada. Kuid ärge olge liiga ennastäis, muidu võib saatus võib teie mulli purustada.

VEEVALAJA
Tundub, et olete kiirustades unustanud mõned väikesed, ent tähtsad detailid ning kui te seda ei tunnista, siis maksab see teile varsti kätte. Tehke kindlaks oma vead, et need heastada ja siis liikuge edasi.

KALAD
Sa pead jätkama loomingulise või kunstilise tegevusega, millest oled kavatsenud loobuda. Paistab, et sa ei saa aru kui lähedal oled läbimurdele. Kui praegu alla annad, siis ei pruugi sa kunagi endale andestada.