Nädala horoskoop – 31. august – 6. september 2020

JÄÄR
Sul on täielik õigus oma arvamust väljendada, isegi siis – ja eriti siis – kui su arvamus solvab inimesi kõrgetel kohtadel. See, et nad on suured ja võimsad, ei tähenda, et neil on õigus. Sõnavabadus on püha, olenemata „faktidest”.

SÕNN
Sa ei pea oma mõtte väljendamiseks seda teistele peale suruma – vastupidi, teised on su jutule vastuvõtlikumad kui räägid rahulikult ning selgelt ja ei kõla ähvardavalt. Nad tahavad sind uskuda, nii et ära muuda seda raskeks.

KAKSIKUD
Võib olla tõsi, et mida kõrgemale ronid, seda kõrgemalt kukud, aga ära lase sel takistada end mäetipu või isegi tähtede poole pürgimast. Elu peab olema seiklus, nii et jäta hirm ja kahtlused selja taha ning ole see, kes olema pead.

VÄHK
Sa oled praegu domineerivas meeleolus ja ei kõhkle teistele ütlemast, kuidas nad peaksid asju tegema. Aga igaüks, kes sulle seda öelda püüab, soovib et ta oleks vait olnud. Nad peaksid käituma nii nagu sa ütled, mitte nii nagu sa teed!


LÕVI
Pead vastu astuma hirmule, mis sind tagasi hoiab, ja tegema seda kohe. Natukese vaprusega jõuad kaugele, võib-olla lausa uue eluviisi ja uue maailmavaateni välja.

NEITSI
On mõttetu vaielda inimestega, kes keelduvad asja mõistusega võtmast. Võib olla ahvatlev nad oma suuremate teadmistega paika panna, aga milleks vaeva näha? Ükskord saavad nad aru kui lollilt nad käitusid, aga ära raiska oma aega nende peale.

KAALUD
Rutiini langenud suhte saab jälle särtsakaks muuta, aga seda ei juhtu kui jätkad tagasi vaatamist. Kui lepid sellega, et olnut tagasi ei saa, siis saad alustada veelgi parema tuleviku loomisega.

SKORPION
On aeg mõelda, mida teatud partnerlused ja suhted teile tähendavad ja kui mõistate, et need ei tähenda nii palju, siis on ilmselt aeg need lõpetada. Te ei saa lasta kellelgi teid tagasi hoida.


AMBUR
Mõni arvab, et sina oled parim asi pärast viilutatud leiba – ja neil on õigus, sa oledki. Aga ära lase meelitustel ja kiitusel endale pähe hakata, sest on teisi, kes ootavad võimalust su staatust paari pügala võrra langetada.

KALJUKITS
Ammune mure ei häiri sind enam. Tõenäoliselt sellepärast, et hakkad keskenduma asjadele, mis on tegelikult olulised, selmet muretseda asjade pärast, millel pole suures plaanis mingit tähtsust.

VEEVALAJA
Sa oled praegu nii ülienesekindel, et ei näe oma valitud rajal ootavat tohutut takistust. Märkad seda päeva või kahe pärast, aga seni on teadmatus õndsus!

KALAD
Sa võid praegu olla oma eesmärkide osas pisut segaduses, aga ära muretse – on ainult päevade küsimus, mil su mõistus selgineb ja näed eesootavat teed selgelt. Kuula oma südant ja tegutse selle järgi.