Nädala horoskoop – 30. september – 6. oktoober 2019

JÄÄR
Su mõistus võib kiiresti töötada ja sa võid olla jõudnud järeldusteni, mis sind rahuldavad, aga kas saad olla kindel, et need on õiged? Mine oma mõistusest sügavamale. Kuula oma sisehäält ja tee seda, mida ta sulle ütleb, isegi kui sa sellest aru ei saa.

SÕNN
Midagi, mida oma reisidel näed või kuuled, võib olla just see, mida oled oodanud. Isegi kui see nii ei ole, on sul ikkagi väga lõbus ja seda pole viimasel ajal juhtunud. Ära kahtle endas mingil moel. Ole see, kes oled.

KAKSIKUD
On aeg oma eesmärkidega tõsiselt tegelema hakata. Saatus võib sind juhtida ainult teatud maani – kui oled jõudnud kindlasse punkti, siis pead sealt ise edasi liikuma. Mis sind motiveerib? Mida soovid enim saavutada? Püüdle selle poole!

VÄHK
Kui ütled ühte, aga teed teist, siis süüdistatakse sind silmakirjalikkuses. Sa ei pea ülejala tegema või tõde väänama: sul on nii palju käsil, et tuled igal juhul mängust võitjana välja.


LÕVI
On tähtis, et oleksid oma tunnete suhtes aus. Kui hoiad need enda teada, siis võivad negatiivsed emotsioonid koguneda ja vihapurske põhjustada. Anna lähedastele teada, kuidas end tunned.

NEITSI
Isegi lähedase inimese tunnete haavamisega riskides pead talle rääkima tõtt olukorra kohta, millesse ta on end mässinud. Ole nii taktitundeline kui saad, aga veendu, et ta saab aru, et peab oma käitumist muutma – ja kiiresti.

KAALUD
See, mis praegu segadust tekitab, näib järgmise nädala alguses täiesti loogiline, nii et luba endale, et ükskõik, mis järgmise kahe või kolme päeva jooksul juhtub, ei hakka sa muretsema. Eriti kehtib see rahaasjade kohta.

SKORPION
Sa ei pruugi olla nii ambitsioonikas kui mõni teine, aga sul on lõpmatult palju unistusi, mille täitumist soovid. Praegu keskendud sa enim ühele unistusele, aga kas see on realistlik unistus või fantaasia? Pead ise otsustama.


AMBUR
Saad rohkem tehtud kui suhtud partnerlusse rahulikumalt. Kujutle end partneri nahas ja mõtle, mida sina tunneksid kui keegi räägiks sinuga nii nagu sina vahel temaga. Sa võid aeg-ajalt pisut järsk olla.

KALJUKITS
Sulle meeldib suuri eesmärke seada, aga mõnikord mõtled, kas ikka on mõtet pingutada. Ainult sa ise saad otsustada, aga praegu pole hea aeg karjääri ega pere osas otsuste tegemiseks. Mõtle sellele mõnel teisel päeval.

VEEVALAJA
Paistab, et sa pigem teed üksteise järel vigu, kui tunnistad, et liigud vales suunas. Eesmärgile keskendumine on tihti hea asi, aga mitte siis kui ilmselgelt pead suunda muutma. On aeg mõistusele tulla.

KALAD
On veel napilt aega, et oma tunded teatavaks teha, aga kui jätad selle liiga hilja peale, siis libiseb võimalus käest ja uut ei saabu enam pikka aega. Ära muretse äraütlemise pärast. Teised hindavad sind kõrgelt.