Nädala horoskoop – 30. oktoober – 5. november 2023

VÄHK
Milleks ainult unistada elust, kus pere- ja rahamured ei mängi rolli, kui väikese pingutuse abil saad selle tegelikkuseks muuta? Aitab mõtlemisest, sel nädalal hakka tegutsema! Tulevik on su enda teha.

JÄÄR
Sa ei jäta tegutsemist ega rääkimist ning avaldad pidevalt oma ideedega inimestele muljet. Nii kodus kui tööl vaatavad teised sulle alt üles ja peavad sind selleks usaldusväärseks inimeseks, kes näeb asju nii nagu need on.

SÕNN
Ükskõik kui hullusti keegi on sind alt vedanud, pead sa talle andestama. Pole mingit mõtet viha pidada, kui maailmas toimub nii palju imelisi asju. Kui sa ei naerata, siis käitud valesti.

KAKSIKUD
Ära lase kellelgi survestada end tegema midagi, mis sulle täielikult ei sobi. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti rahaasjades. Su olemasolevat ja teenitavat vara juhivad võimsad tähed, seega ära riski.


LÕVI
Varem on sul liiga tihti jäänud puudu enesekindlusest, et hea idee ellu viia ja endale nime teha. Nüüd aga käitud nagu ebaõnnestumine oleks võimatu. Ja nii ongi. Sa jätad lausa mulje, et kõik on väga lihtne.

NEITSI
Kui te tunnete vajadust partneri või sugulasega ära leppida, siis nüüd on õige aeg. Kui te sellega viivitate, siis võite aru saada, et see ei ole nii lihtne või, mis veel hullem, et nad on leidnud armastuse, mida nad vajavad kellegi teisega.

KAALUD
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul on sul lihtsam kontrolli alla saada finantsküsimus, mis pole sul öösiti magada lasknud. Kui oled välja uurinud, milles tegelikult probleem on, siis leiad ka endas julgust sellega tegeleda.

AMBUR
Ole aus. Ütle teistele, et nad teevad valesti ja selgita neile, kuidas asja parandada. Kõige tähtsam, ära muretse, et teed nende õrnadele egodele haiget. Ausus on parim poliitika, isegi siis kui see haiget teeb.

KALJUKITS
Praegu on teil piisavalt ideid, kuid tunnete veidrat vastumeelsust ja ei soovi neist maailmale teada anda. Võib-olla ei ole see nii halb. Te ei taha, et rivaalid varastaksid teie mõtted enne, kui saate võimaluse neid ise kasutada.

VEEVALAJA
Ainus põhjus, miks keegi on väga kriitiline, on see, et ta paneb su edu pahaks. Võib-olla peaksid talle mainima, et kui ta oleks sama kõvasti töötanud, siis oleks tema ka edukas. Teisest küljest, milleks ilmaasjata vaeva näha?

SKORPION
Mõnda asja võite hoomata juba kaugelt, kuid teisi asju ei mõista te enne, kui seisate ise nendega vastamisi. Te ei ole ainus, kes päeva jooksul midagi nii olulist näeb, nii et ärge tehke sellest suurt numbrit.

KALAD
Maailma poolt vaadates ei saa sa eksida, seega ole julgem ja ära karda teistele varvastele astuda – tõenäoliselt vabandavad nemad sinu ees! Sa liigud igas mõttes kiiremini kui keegi teine.