Nädala horoskoop – 30. november – 6. detsember 2020

JÄÄR
Selle nädala jooksul on sul lihtsam töö juures enesekindel olla, aga ära mine liiga kaugele ega jäta teistele muljet, et muutud diktaatoriks. Pikas perspektiivis toimib veenmine alati paremini kui sundimine.

SÕNN
Probleeme, mida oled vältinud, ei saa sel nädalal enam edasi lükata ja see on hea, sest pead lõpuks nendega tegelema. On reaalne võimalus uueks alguseks, aga esmalt pead emotsionaalsetele probleemidele vastu astuma.

KAKSIKUD
Su elus on inimesi, kes, hoolimata kõigist su pingutustest, pole kunagi rahul – nii et milleks üldse üritada? Su tõelised sõbrad hindavad sind rohkem kui arvata oskad ja nemad on need, kes loevad.

VÄHK
Anna end kellegi teise kätesse ja usalda tema otsuseid. Sulle võib meeldida iga oma elu osa kontrollida, aga seekord on soovitatav lasta asjadel minna ja teistel end suunata ning juhtida. Tulemused meeldivad sulle.


LÕVI
On oht, et püüad panna fakte oma oletustega klappima – kui seda teed, võivad tagajärjed olla katastroofilised. Alati püüa näha elu sellisena nagu see on, mitte sellisena nagu soovid, et see oleks. Ainult sel juhul saad midagi muuta.

NEITSI
Mine välja. Ole seltskondlik. Kuhu iganes lähed ja mida iganes teed, on sul väga lõbus ja isegi kõige tavalisemad kohtumised on ülimalt nauditavad. Mine räägi inimestega, võid midagi väärtuslikku teada saada.

KAALUD
Praegu on soodne aeg rahaasjadega tegemiseks. Kui oled mõistlik ja tegutsed targalt, siis su rahaline olukord kindlasti paraneb. Mõtle ka tulevikule: kuidas praegu investeerida, et hiljem rohkem raha oleks?

SKORPION
On tähtis, et oleksid oma tunnete suhtes aus. Kui hoiad need enda teada, siis võivad negatiivsed emotsioonid koguneda ja vihapurske põhjustada. Anna lähedastele teada, kuidas end tunned.


AMBUR
Kui te olete võtnud oma lähedast iseenesest mõistetavalt, siis võib see olla keeruline päev. Kuidagi peate neid veenma, et teie tunded on endiselt samad, aga selleks kulub rohkem kui lihtsalt sõnad. Te peate ilmselt näitama oma romantilist külge!

KALJUKITS
Sa tahad luua midagi kestvat, kuid sulle hakkab koitma, et sa ei saa sellega üksi hakkama. Miks see probleem on? On palju inimesi, kellel on sinuga sama unistus. Tehke koostööd.

VEEVALAJA
Sel nädalal püüa end mitte vaevata ühiskonna probleemidega, muidu võid millestki väärtuslikust ilma jääda. Kõik vastused ei ole laias maailmas, mõned tulevad otse südamest.

KALAD
Te soovite väga aidata kedagi, kes on raskustes, kuid teate, et kui seda teete, siis on neil tulevikus veelgi raskem. See on üks neist olukordadest, kus nad peavad õppima oma vigadest, kuigi see võib olla teie mõlema jaoks valus.