Nädala horoskoop – 30. märts – 5. aprill 2020

JÄÄR
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.

SÕNN
Oled viimastel nädalatel enda kanda võtnud palju uusi ülesandeid ja sul on ilmselt abi vaja. Teised aitavad sul seda koormat kanda kui neilt abi palud, aga pead selle eest kuidagi tasuma. Mis kasu nemad saavad?

KAKSIKUD
Sul on liiga palju emotsionaalset pagasit ja pead tegema oma tunnetele põhjaliku ülevaatuse. Kui oled oma hirmudele vastu astunud, võid avastada, et polnudki üldse vaja nii palju muretseda.

VÄHK
Enne kui oma tegevustes uue suuna võtad, veendu, et lähedased sind toetavad. Püüa teisi veenda, et sinu soovid on kasulikud ka neile. Oleks muidugi abiks, kui see oleks tõsi.


LÕVI
On oht, et püüad panna fakte oma oletustega klappima – kui seda teed, võivad tagajärjed olla katastroofilised. Alati püüa näha elu sellisena nagu see on, mitte sellisena nagu soovid, et see oleks. Ainult sel juhul saad midagi muuta.

NEITSI
Pöörad liiga palju tähelepanu sellele, mida teised inimesed ütlevad ja ei kuula oma südant piisavalt. Sa ei vaja teiste nõu või abi, vaid pead kuulama oma sisehäält.

KAALUD
On mõttetu vaielda inimestega, kes keelduvad asja mõistusega võtmast. Võib olla ahvatlev nad oma suuremate teadmistega paika panna, aga milleks vaeva näha? Ükskord saavad nad aru kui lollilt nad käitusid, aga ära raiska oma aega nende peale.

SKORPION
Näib, et oled ühte sõprust pidanud enesestmõistetavaks ja kui lased asjal nii jätkuda, siis võid oma sõbraga nii kaugeks jääda, et te ei saagi enam kokku. Helista talle ja minge koos välja.


AMBUR
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

KALJUKITS
Võib-olla pead olema karm kellegagi, kes on sind alt vedanud või pole suutnud talle antud ülesandeid täita. Ära mine liiale ega tekita ebavajalikku põlgust, kuid tee kindlaks, et saadakse aru, et see on viimane hoiatus.

VEEVALAJA
Kui projekt ei edene või su lõppeesmärk nihkub järjest kaugemale, siis on see ehk märk sellest, et midagi on valesti. Pole veel hilja kurssi muuta, ainult su ego hoiab sind tagasi.

KALAD
On sotsiaalselt nauditav päev, aga mõned su sõbrad võivad olla vihased, et veedad uute tuttavatega rohkem aega kui nendega. Neil võib õigus olla, aga sa ei saa midagi parata, et nii populaarne oled.