Nädala horoskoop – 30. mai – 5. juuni 2022

JÄÄR
Ainus põhjus, miks keegi on väga kriitiline, on see, et ta paneb su edu pahaks. Võib-olla peaksid talle mainima, et kui ta oleks sama kõvasti töötanud, siis oleks tema ka edukas. Teisest küljest, milleks ilmaasjata vaeva näha?

SÕNN
Hea uudis rahaasjade kohta on saabumas ja nädala lõpuks mõtled, miks ja kuidas sa lubasid endal nii närvi minna sellise tühise asja nagu raha pärast. Poputa ennast – sa oled selle ära teeninud ja SAAD seda endale lubada.

KAKSIKUD
Te peaksite maha istuma ja pidama ausa vestluse kellegagi, kellest te hoolite. Viimastel päevadel on palju öeldud ja tehtud ning on käes aeg asjad selgeks rääkida. Olge oma tunnete suhtes ausad ja laske ka neil seda olla.

VÄHK
Kuula oma sisetunnet ja käitu vastavalt. Mida rohkem teatud mõtted su peas ketravad, seda tõenäolisem on, et need juhatavad sind suunas, mis on sinu jaoks ainuõige. Sa juba tead vastuseid, kuula ennast.


LÕVI
Teised on sinu vastu lahked kui sina oled nende vastu lahke. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama mitte ainult omakasu pärast, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on nüüd igal alal põhiline.

NEITSI
Ära lase latti alla ja keeldu kahtlastest või ebaausatest tegevustest. Teised võivad nautida ülejala tegemist või reeglite rikkumist, aga sina tead, et pikas perspektiivis maksab selline käitumine kätte.

KAALUD
Mida iganes järgmise kahe või kolme päeva jooksul otsustad, on sel suur mõju su tulevikule – ühel või teisel viisil, seega mõtle ette ja veendu, et oled õigel teel. Ära kuula teisi, ainult iseennast.

SKORPION
Sa tead, et su plaanides on viga, aga tahad seda eirata. See on viga. Kui kõigest hoolimata edasi pürid, siis kindlasti kahetsed. Selgita välja, kus viga tekkis ja paranda see ära.


AMBUR
Te hakkate aru saama, et olete usaldanud kedagi, kes mängib täiesti teistsugust mängu, mille võitmine on ainult neile tagatud. Nüüd, kui olete nad paljastanud, on teil võimalus ja kohustus olukord ümber pöörata.

KALJUKITS
On hulk asju, millest pead vabanema, asju, mis hoiavad sind tagasi ja takistavad sul täit potentsiaali kasutamast. Sa tead, mis need asjad on ja tead, et need peavad kaduma. Nüüd on aeg minevikuga lõpparve teha.

VEEVALAJA
Kõigil paistab olevat oma arvamus selle kohta, mis su elus viga on, aga nad võivad selle endale hoida. Sinu poolest on need vaid ajutised raskused ja on ainult päevade küsimus, mil kõik jälle päikeseline on.

KALAD
Miski, mida pidasid keeruliseks, on hoopis lihtne ja miski, mida pidasid lihtsaks, osutub keeruliseks. Mine vooluga kaasa. Elu mõte ei ole sündmused iseenesest, vaid selles, kuidas sa lased neil end mõjutada.