Nädala horoskoop – 30. jaanuar – 5. veebruar 2023

JÄÄR
Sa ei pruugi teatud isikuga ühel meelel olla, aga kui pingutad, siis jõuad kompromissile, mis rahuldab teid mõlemat. On täiesti võimalik olla mõnel alal liitlased ja mõnel teisel konkurendid, kuigi sõpradeks ei saa te kunagi.

SÕNN
Aita elukaaslasel ja pereliikmetel end sama hästi tunda kui sa ise. See ei pruugi olla lihtne ülesanne, aga see on tehtav ja seda tuleb teha, sest kodune õnn on paljude asjade jaoks hädavajalik.

KAKSIKUD
Teie eneseusaldus on praegu väga kõrge ja sellepärast olete valmis riskima peaaegu kõigega, et tõestada, et olete parim. Enne päeva lõppu laulavad isegi kriitikud teie kohta kiidusõnad ja soovivad, et õnnestuksite.

VÄHK
Sa oled nii läbinägelik, et teised võivad sind selgeltnägijaks pidada. Võib-olla mingis mõttes oledki, aga su eesmärgid ei ole üleloomulikud: tahad olla edukas ja rikas. Käitu nii, nagu sisemine hääl sulle ütleb.


LÕVI
Kui sul on pooleli loominguline või kunstiline projekt, siis järgmised neli kuni viis päeva on kriitilised. Kas anna endast kõik ja tee see asi ära või loobu sellest täielikult ja liigu edasi millegi uue juurde.

NEITSI
Keskendu sellele, mis tundub sulle õige ja ära pane tähele seda, mida nn „eksperdid” sulle ütlevad, kui see sinu mõtteviisiga ei sobi. Tegelikult ei ole olemas fakte, on ainult erinevad arvamused ja sinu oma on väärt kuulamist.

KAALUD
Te olete oma tegelike võimaluste suhtes liiga pessimistlik. Kõikidesse asjadesse on kätketud looduslikud tõusud ja mõõnad ning kui asutegi hetkel kõvera suhtes allpool, siis olete nädala lõpuks kindlasti jälle tõusuteel.

SKORPION
Sel nädalal võivad unistused tõelisuseks saada – päriselt. Pead ainult endaks jääma ja endasse uskuma. Viimane on oluline, sest erinevad inimesed püüavad sind veenda, et sul pole lootustki. Nad eksivad.


AMBUR
Kui teie praegune lähenemine isiklikule või tööalasele probleemile ei tööta, siis on selge, et peate seda käsitlema teistsuguse nurga alt. Mõned inimesed ütlevad, et te olete liiga paindumatu, et muutuda. Tõestage, et nad eksivad.

KALJUKITS
Hoia eemale inimestest, kes naudivad oma murest ja vaevast rääkimist. Neil võib olla hea end halvasti tunda, aga see tõmbab su meeleolu alla ja rikub ära imelise päeva. Ole alati rõõmus.

VEEVALAJA
Pole mõtet püüda oma plaane endale hoida, sest sõbrad, pere ja töökaaslased saavad varem või hiljem neist teada. Kas sul on midagi varjata? Muidugi mitte, nii et anna neile teada, mis sul plaanis on.

KALAD
Elu peaks olema lõbus ja see peaks nii jääma, kui te ei lase väikestel teemadel end muserdada. Samuti ärge raiskage aega muretsedes, et teised ei ole nii õnnelikud. Olge õnnelik ja edukas ning olge eeskujuks, mida nad soovivad järgida.