Nädala horoskoop – 30. detsember – 5. jaanuar 2020

JÄÄR
Kui näib, et sa ei jõua oma eesmärkidele sammugi lähemale, siis pead ehk midagi äärmuslikku ette võtma. Sel nädalal mõtle suurelt, kõnele suurelt ja tee suuri tegusid. Jäta teistele mulje, et sina üksi suudad asjad liikuma panna.

SÕNN
Sel nädalal sul erilisi muresid pole ja see on hea, sest siis pole põhjust närvitseda. Hiljutised sündmused on sulle meenutanud, et sekkumine ja poole valimine teeb väga tihti asjad hullemaks kui need enne olid.

KAKSIKUD
Teised patsutavad sulle õlale ja räägivad, kui suurepärast tööd sa teed ning loomulikult on neil õigus. Aga ära lase kiitusel endale pähe hakata, sest tõenäoliselt käituvad nad kenasti ainult sellepärast, et tahavad sult midagi saada.

VÄHK
Ended on praegu sinu jaoks head, nii et miks sa ikka arvad, et midagi halba on juhtumas? Sa pead aru saama, et kui sa nii mõtled, siis suurendad võimalust, et midagi halba juhtubki. Ole positiivne.


LÕVI
Anna kurvale sõbrale teada, et sa oled tema jaoks olemas. Sinu soojadest sõnadest võib piisata, et ta jälle naeratama hakkaks ja üks väike lahke tegu võib ta elu muuta.

NEITSI
Kui oled nii tark nagu ise arvad, siis pöörad tähelepanu sellele, mida pere ja sõbrad sul teha soovitavad. Nemad näevad seda, mida sina ei näe: et sa suudad kasutada oma kaasasündinud oskusi maailma paremaks muutmiseks ja peaksid seda tegema.

KAALUD
Sa pead oma silmaringi laiendama. Pead mõistma, et maailmas toimub rohkem kui eelnevalt teadsid. Eelkõige pead omaks võtma, et hoolimata kõigist halbadest asjadest, on maailm siiski imeline koht.

SKORPION
Loomingus ja armuasjades on sel nädalal piiriks taevas ja kuna praegu on tähtede seis väga hea reisimiseks, siis peaksid teel olema. Ära lase perekondlikel kohustustel end tagasi hoida. Sul on õigus kasutada natuke aega iseenda jaoks.


AMBUR
Teised tajuvad su enesekindlust ja sellepärast tahavad sinu heaks midagi teha – ja mis õigusega sa pakkumistest keelduks? See annab sulle kindlasti rohkem aega, töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

KALJUKITS
Ilmneb, et sa valdad infot, mis võib olla ohuks inimestele, kes teeksid ükskõik mida, et see saladuseks jääks. Kui sulle just ei meeldi vaenlasi hankida, siis peaksid selle info enda teada jätma.

VEEVALAJA
Pole sinu moodi ebameeldivatesse inimestesse ja lolli juttu nii leebelt suhtuda, aga näib, et oled jõudnud punkti, kus sind lihtsalt enam ei huvita. Pole mõtet igasugu asjade pärast ärrituda.

KALAD
Eneseusk on edu võti, nii et usu sellesse, mida teed ja usu, et varem või hiljem tasub pingutamine ära. Pea meeles ka seda, et „välismaailm” on suuresti su peas toimuva peegeldus.