Nädala horoskoop – 30. detsember 2024 – 5. jaanuar 2025

VÄHK
Räägi seda, mida usud tõsi olevat ja ära muretse liiga palju selle pärast, kuidas see teisi inimesi mõjutab. Faktid on faktid ja neid ei tohi eitada, isegi mitte selleks, et säästa nende tundeid, kes pole nii targad ja stabiilsed kui sina.

JÄÄR
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

SÕNN
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.

KAKSIKUD
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.


LÕVI
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.

NEITSI
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

KAALUD
Kõik pole nii ausad kui sina, nii et ole valvel kui teadmata motiividega inimesed lubavad midagi, mille kohta sa ei saa kuidagi teada, kas nad suudavad oma lubadusi täita. Enne kui annad neile, mida nad soovivad, lase neil endale maksta!

AMBUR
Teid võidakse survestada ja te võite tunda, et peaksite vabandama oma sõbrale või kolleegile öeldu pärast, kuid kas see on mõistlik? Mitte siis, kui te mõtlesite seda tõsiselt. Ja milleks jätta neile muljet, et teid saab kergesti liigutada? See tekitaks probleeme.

KALJUKITS
See, mida teised inimesed ei taha, et sa teaksid, on just see, mida pead praegu teadma, seega hakka küsimusi küsima ja ära lõpeta enne kuni oled leidnud loogilised vastused. Mõned avastused šokeerivad sind.

VEEVALAJA
Paistab, et partnerid ja pereliikmed teevad praegu kõik olulised otsused ja sina sörgid neil sabas. Aga, kas see ongi üldse halb? Sa ei saa kogu aeg juht olla, mõnikord pead olema ka järgija.

SKORPION
Püüa olla teiste inimeste emotsionaalsete probleemide puhul taktitundelisem. Pead meeles pidama, et kõik ei ole nii tahumatud kui sina, tegelikult on mõned inimesed üsna haavatavad. Nii et kui nad nutma puhkevad, siis käitud sa valesti!

KALAD
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.