Nädala horoskoop – 30. august – 5. september 2021

JÄÄR
Kui arvad, et sind tüssatakse, siis pead häält tõstma. Võib-olla said sa valesti aru ja midagi halba ei toimu, aga kuni sa seda ei tea, ei saa sa riskida.

SÕNN
Mida ühiskond oluliseks peab ja mida su sisehääl sulle ütleb, on tõenäoliselt kaks täiesti erinevat asja. Pole vahet kui kõrge kvalifikatsiooniga mõned inimesed võivad olla, sa ei tohiks kunagi talitada oma sisetunde vastaselt.

KAKSIKUD
Teie elus toimub midagi olulist ning võimalik, et see on midagi, mida te väga naudite. Tõenäoliselt on sellel midagi pistmist teie sotsiaalse eluga, nii et ärge istuge kodus ja vaevake oma pead vaid minge välja ja tehke midagi huvitavat.

VÄHK
Pere ja sõbrad aitavad sind rõõmuga ükskõik mis tegevuses, aga ainult siis kui nad teavad, mida sa üritad saavutada – ja see tähendab, et pead neile ütlema. Sina ei oska mõtteid lugeda, miks sa arvad, et nemad oskavad?


LÕVI
Millegipärast on sulle vastumeelne ära kasutada võimalust, mille eest enamik inimesi oma parema käe ära annaks. Loomulikult võivad asjal olla halvad tagajärjed, aga võib minna ka vapustavalt hästi – kui sa ei proovi, siis ei saa kunagi teada.

NEITSI
Võib olla tuhat üks kohustust, mida parema meelega väldiksid, aga ei saa, seega ära raiska aega soovunelmatele. Aga positiivne mõtlemine on soovitatav, nii et kujuta ette, et sul on oma elu parim aeg. Su mõtted muudavad selle tõeliseks.

KAALUD
Te ei pea inimeste vastu kena olema vaid seetõttu, et tahate nende tundeid säästa. Kui on midagi, mida tuleb öelda ja mis võib solvumist põhjustada, siis öelge seda neile otse. Reaalsusest osa saamine teeb neile head.

SKORPION
Püüa sõpradest ja kolleegidest rääkida ainult hästi, sest kui väljendad oma tõelisi tundeid, siis tekitab see igasuguseid probleeme. Eriti kehtib see tööjuures, ükskõik kui tugevalt sa mõnda inimest ka ei jälestaks.


AMBUR
Kellegi negatiivne suhtumine mõjutab su meeleolu rohkem kui julged tunnistada, nii et kui oled mõelnud partnerluse lõpetada, siis nüüd on aeg otsustada. Ära muretse partneri pärast, sinu meelerahu on see, mis loeb.

KALJUKITS
Sul võib olla täielik õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga sa jätad parema mulje kui andestad ja unustad ning käitud nagu midagi olulist poleks juhtunud. Suuremas pildis polegi see midagi erilist.

VEEVALAJA
Praegu võib maailmas paljugi juhtuda, aga ainus asi, mis loeb, on see, mis toimub su peas. Mõtle sügavalt oma elu üle järele ja saa aru, mis suunas see liigub. Seejärel otsusta. Seejärel tegutse.

KALAD
Kui soovid kedagi paremini tundma õppida, tõenäoliselt romantilises mõttes, siis näita talle, et oled huvitatud. Kui teed praegu õige käigu, siis võib sellest sündida ilus sõprus – ja võib-olla palju rohkemgi!