Nädala horoskoop – 3.-9. veebruar 2020

JÄÄR
Pead teatud inimestele märku andma, et kui teie vahel on minevikus vaenulikkust olnud, siis sinu poolest on see möödas. Tee esimene samm – antud juhul on asi seda väärt.

SÕNN
Mingil veidral põhjusel ei suuda sa peale hakata projektiga, mida oled juba mõnda aega planeerinud. Võimalik, et universum püüab sulle midagi öelda. Võib-olla ei ole praegu õige aeg alustada. Kuhu sul kiiret on? See võib oodata.

KAKSIKUD
Keegi, keda pidasid usaldusväärseks, on viinud sind eksiteele või varjanud sinu eest asju, mida peaksid teadma. Aga miks ta nii tegi? Võib-olla ta arvas, et see on sinu enda huvides.

VÄHK
Ükskõik, mida sulle järgmise seitsme päeva jooksul pakutakse, ei tohi sa teha midagi oma põhimõtete vastast. Sa ei ole endaga rahul kui hiljem avastad, et teised on sinu tegude tõttu kannatanud.


LÕVI
Kui vajad rahalist abi, siis praegu on hea aeg seda küsida. Sõbrad ja perekond teevad kõik, mis suudavad, et sind keerulisest olukorrast välja aidata, aga samas tahavad nad olla kindlad, et sa uuesti sarnasesse olukorda ei satu.

NEITSI
Mõned inimesed, kellega sa sel nädalal pead kokku puutuma, on kaotanud reaalsustaju. Võib-olla pead sa neile meenutama, mis on õige ja mis vale ning miks teatud asju ei tehta.

KAALUD
Mine välja. Tee midagi teistsugust ja huvitavat. Praegu on suurepärane aeg teha paus rutiinsetes tegevustes ja võtta vastu väljakutse lõbutseda nii palju kui inimlikult võimalik – ja seda on palju!

SKORPION
Keegi, keda oma konkurendiks pead, eksib sel nädalal ja sina oled õiges kohas, et sellest kasu lõigata. Kuna sa oled hea inimene, siis võib sul temast pisut kahju olla, aga ära lase sel takistada olukorra ära kasutamist. Sa väärid edu.


AMBUR
Sel nädalal sihi kõrgemale ja usu, et suudad luua midagi võrratut. Teised võivad väita, et su plaanid on liiga suured, aga see pole tõsi. Universum näitab, et sinu jaoks ei ole piire olemas.

KALJUKITS
Sa võid meeleheitlikult püüda näidata, mida oskad, aga ära mine üle võlli ja tee midagi rumalat. Miks? Sest see teeb sinust kerge sihtmärgi neile, kes tahavad su auahned plaanid ära rikkuda. Ole nutikas ja käitu ka nutikalt.

VEEVALAJA
Kasuta oma šarmi ja saa oma tahtmine. Pea meeles, et parim moodus teiste inimeste oma nõusse saamiseks on meeldida neile emotsionaalsel tasandil. Faktid ja numbrid on muidugi ka tähtsad, aga tunded kallutavad kaalukausi sinu kasuks.

KALAD
Kas sulle meeldivad väljakutsed? Muidugi meeldivad ja see on hea, sest kui tahad võitluses peale jääda, eriti tööasjades, siis pead järgmise kahe või kolme päeva jooksul panuseid tõstma. Võit on kõige olulisem.