Nädala horoskoop – 3.-9. mai 2021

JÄÄR
Sa võid ihata edu saavutada, aga ära unusta, et sellega kaasneb suur vastutus. Pea meeles, et kui oled end millegagi sidunud, allkirja andnud, siis ei saa sa enam oma sõna tagasi võtta.

SÕNN
Ei loe kui kindel sa oled, et sinul on õigus ja teistel mitte, sa ei jõua kaugele kui nõuad, et nad sinuga nõustuksid. Otsi kompromissi, seda pole nii raske leida.

KAKSIKUD
Sel nädalal sõlmi liite inimestega, kellega sul on ühised eesmärgid. Te ei pea kõigis pisiasjades ühel nõul olema, lihtsalt üldises plaanis. Koos saate luua midagi olulist.

VÄHK
Sa pead kaitsma oma saavutatut, mis on märkimisväärne. Terve mõistus ütleb sulle, et edu ei saa igavesti kesta ning kui jätkad riskide võtmist, võid kõik kaotada. Võib-olla on aeg õnnega mängimine lõpetada ja võidud välja võtta.


LÕVI
Pole mõtet närvi minna millegi pärast, millega sa ei saa midagi ette võtta. Sa ei pruugi saada muuta asju sotsiaalsel või poliitilisel tasandil, küll aga isiklikul. Ole lihtsalt parem inimene.

NEITSI
Kui oled midagi valesti teinud ja tead, et varem või hiljem saadakse sellest teada, siis ehk peaksid kohe ise üles tunnistama. Ükskõik kui suur su süü on, võivad teised olla valmis sulle andestama kui pattu kahetsed ja andestamise lihtsaks teed.

KAALUD
Ei ole eales nii, et keegi saab midagi tasuta ja kui te seda praegu ei usu, siis hakkate seda päeva lõpuks uskuma. Kui te kaotate midagi väärtuslikku, siis aktsepteerige seda kui hinda, mida pidite selle olulise õppetunni eest maksma.

SKORPION
Võid arvata, et kui sa varsti ei tegutse, siis su suur võimalus läheb mööda, kuid see pole tõsi. Kiirustamise vajadus on illusioon ja järgmise kahe või kolme päeva jooksul toimuv tõestab seda. Tegelikult pole kuhugi kiiret.


AMBUR
Võta prioriteediks ära leppida kellegagi, kellega hiljuti tülli läksite. Tõenäoliselt on sul tõsiselt kahju, et vihastusid millegi tagantjärele vaadates täiesti tühise pärast. Te saate mõlemad sellest üle.

KALJUKITS
Sul avaneb võimalus kedagi hädas aidata ja teed seda kõhklematult. Siiski oleks tark abivajajale selgeks teha, et hiljem peab ta enda eest ise edasi hoolitsema. Sa ei taha temaga iga päev tegeleda!

VEEVALAJA
Räägi seda, mida usud tõsi olevat ja ära muretse liiga palju selle pärast, kuidas see teisi inimesi mõjutab. Faktid on faktid ja neid ei tohi eitada, isegi mitte selleks, et säästa nende tundeid, kes pole nii targad ja stabiilsed kui sina.

KALAD
Püüa mitte raisata aega ja energiat inimestele, kes selgelt pole pingutamist väärt. Teatud isikud on alati tänamatud, ükskõik, mida teed – see on nende loomuses – nii et kui selliseid inimesi märkad, siis väldi neid nii palju kui saad.