Nädala horoskoop – 3.-9. juuni 2024

VÄHK
Sel nädalal jälgi, et sa ei kaotaks oma perspektiivitunnet, muidu võib ka kaine mõistus sind maha jätta ja tulemused on katastroofilised. Võib näida, et kõik peale sinu suplevad rahas, aga raha ei ole kõige tähtsam.

JÄÄR
Kuula oma sisetunnet ja käitu vastavalt. Mida rohkem teatud mõtted su peas ketravad, seda tõenäolisem on, et need juhatavad sind suunas, mis on sinu jaoks ainuõige. Sa juba tead vastuseid, kuula ennast.

SÕNN
Näib, et oled teinud vale otsuse ja ainus, mida teha saad, on vabandada. Kui su vabandus on siiras, siis teised andestavad sulle ja saate koos edasi liikuda. Aga kui su vabandus on vastumeelne, siis jäädakse su peale vimma pidama.

KAKSIKUD
Kui vajad rahalist abi, siis praegu on hea aeg seda küsida. Sõbrad ja perekond teevad kõik, mis suudavad, et sind keerulisest olukorrast välja aidata, aga samas tahavad nad olla kindlad, et sa uuesti sarnasesse olukorda ei satu.


LÕVI
Su autoriteet võib olla tõsise löögi all. Ära püüa seda ignoreerida, sest mida kauem ootad, seda tõsisemaks asi läheb. Veendu, et kõik teaksid, kes on boss – sina.

NEITSI
Sa peab taasavastama oma kire projekti vastu, mis algas hästi, aga vajus ära kui teised asjad peale tulid. See ei pea olema täitumatu fantaasia, on veel aega sellest edulugu teha.

KAALUD
Ära klammerdu ideede külge, mille parim enne on ammu möödas. Praegu võivad need selle head tunduda, aga hiljem hoiavad sind tagasi kogemast kõiki uusi asju, mida elu pakub. Aeg ei seisa kunagi paigal ja ka sina ei peaks seda tegema.

AMBUR
Alusta midagi uut, huvitavat, seikluslikku, midagi mis aitab sul maailma oma jälje jätta. Ära muretse, et teatud inimesed ei kiida seda heaks – see on kindel märk sellest, et teed midagi väärtuslikku.

KALJUKITS
Kas lubad rohkem kui täita suudad? Võib-olla, aga oled praegu nii enesekindel, et mõte ebaõnnestumisest ei tule sulle pähegi, mis omakorda muudab edu tõenäolisemaks. Kas suudad oma lubadused täita? Eks me näe!

VEEVALAJA
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul muutub su tuju silmnähtavalt. Kui varem olid ülierutunud ja pinges, siis varsti oled lõdvestunud ja muretu. Ära võta elu liiga tõsiselt. Lõbutsemine on oluline.

SKORPION
Tänasel päeval on tõenäoliselt parem oma plaanid enda teada hoida. Sa ei pea oma plaanide kohta valetama, aga tasub vastata põiklevalt. Teistel pole mingit õigust su soove ja eesmärke teada.

KALAD
Pead teadma, mis on oluline ja mis mitte ning mida võid kaotada kui need segi ajad. Ebaselgete motiividega inimestega tehinguid tehes ole ettevaatlik, nad võivad paha peal väljas olla.