Nädala horoskoop – 3.-9. juuli 2023

JÄÄR
Keegi sinu äripartneritest sunnib sind valima oma aadete ja raha vahel. Pea meeles, et kui korra oma põhimõtteist loobud, siis oodatakse sinult seda ka edaspidi.

SÕNN
Usalda oma instinkte, isegi siis kui ülemused ütlevad sulle, et oled kõigest valesti aru saanud. Kuula, mida su sisehääl püüab sulle öelda ning tegutse selle järgi. Sa ei vaja ühtki muud nõuannet.

KAKSIKUD
See ei loe, et teised ei usu sellesse, mida teed – ainus, mis loeb, on see, et sa ise endasse usud. Kogu maailm võib olla sinu vastu, aga sa ujud ikka pinnale.

VÄHK
Teil on pere- ja finantsprobleeme järgmise seitsme päeva jooksul kerge lahendada, kuid te ei tohi seda edasi lükata. Kui teil on midagi ebameeldivat öelda, siis mida kiiremini te seda teete, seda vähem te mõlemad haiget saate.


LÕVI
Praegu pole aeg kahtlusteks ega kõhklusteks. Unusta ettevaatlikkus ja lase oma instinktidel end juhtida. On suurepärane aeg loovateks tegevusteks ja südameasjadeks, nii et ole oma armuelus loominguline ja armasta oma loomingut.

NEITSI
Su tulevik on harva nii ere paistnud. Nii et miks nii morn? Mis põhjus sel ka poleks, sa pead end kokku võtma ja aru saama, et enamiku inimestega võrreldes on sul väga hästi. Muretsema pead ainult selle pärast, et see nii ka jääks.

KAALUD
Oled mingi tüli või vaidluse pärast masenduses, aga hea uudis on see, et kui teed esimese sammu ja annad teistele märku, et tahad jälle sõber olla, siis on nad hea meelega valmis uuesti alustama. Lase käia.

SKORPION
Tore, et toetad mingit üritust, aga ära lange lõksu ja ära usu, et sihile jõudmiseks on lubatud alatuid võtteid kasutada. Vahet pole, mida mõni loll ütleb, eesmärk ei pühenda abinõud, mitte kunagi.

AMBUR
Sa võid soovida meeleheitlikult oma eluga midagi huvitavamat ette võtta, aga ära ole nii meeleheitel, et tegutsed mõtlematult. Kui teed vea, siis tõenäoliselt avaldub see seal, kus kõige rohkem haiget teeb – sinu rahakotis!

KALJUKITS
Sel nädalal kuula nii oma mõistust kui sisehäält, eriti rahaasjades. Vahet pole, mida faktid ja numbrid ütlevad, kui su kuues meel ütleb, et miski pole õige, siis oled loll kui seda ei kuula.

VEEVALAJA
Täna on hea päev hoolitsemaks väikeste igapäevaste asjades eest, mis on vaja ära teha, nii tööl kui kodus. Ära sea endale suuri eesmärke, tee lihtsalt väiksed asjad ära ja las suur plaan loksub ise paika. Nii on alati.

KALAD
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!