Nädala horoskoop – 3.-9. jaanuar 2022

JÄÄR
Pea kokkulepetest kinni ja ära kaldu kursilt kõrvale. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti töökeskkonnas, kus teised ei suhtu hästi sellesse kui nendega läbi rääkimata rutiini segi paiskad.

SÕNN
Sel nädalal näitavad tähed, et sa peaksid oma paljusid andeid paremini ära kasutama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et su eesmärgid on vildakad, sest ainult sina tead, sügaval sisimas, mida sa pead tegema.

KAKSIKUD
Sul on praegu liiga palju asju käsil ja riskid kontrolli kaotada. Sulle ei pruugi meeldida tunnistada, et sa ei saa kõike üksi teha, aga praegu on hea aeg sõbrad ja perekond appi paluda.

VÄHK
Sa võid arvata, et kõik peaks sulle kandikul kätte toodama, et maailm võlgneb sulle midagi, aga kui su suhtumine on selline, siis pead pettuma. Kui midagi ihaldad, siis pead pingutama, et seda saada.


LÕVI
Mine välja ja kohtu inimestega, kes jagavad su maailmavaadet. Isiklikul tasandil on tegutsemisvõimalused piiratud, aga teistega koos saab kõik võimalikuks. Muuda oma tulevikupilti ja maailma ka.

NEITSI
Mõni arvab, et sina oled parim asi pärast viilutatud leiba – ja neil on õigus, sa oledki. Aga ära lase meelitustel ja kiitusel endale pähe hakata, sest on teisi, kes ootavad võimalust su staatust paari pügala võrra langetada.

KAALUD
Sa võid eelistada fakte ja numbreid, aga aeg-ajalt pead lihtsalt uskuma seda, mida sulle räägitakse ja nii ka praegu. Su töökaaslased võivad olla vahel raske iseloomuga, aga nad on sinu poolel.

SKORPION
Su mõistus võib kiiresti töötada ja sa võid olla jõudnud järeldusteni, mis sind rahuldavad, aga kas saad olla kindel, et need on õiged? Mine oma mõistusest sügavamale. Kuula oma sisehäält ja tee seda, mida ta sulle ütleb, isegi kui sa sellest aru ei saa.


AMBUR
Mida rohkem teised tahavad teada, millega tegeled, seda salalikum peaksid olema. Mitte sellepärast, et sul oleks midagi varjata, vaid teisi teadmatuses hoides peavad nad sind huvitavamaks kui tegelikult oled!

KALJUKITS
Keskendu sellele, mis tundub sulle õige ja ära pane tähele seda, mida nn „eksperdid” sulle ütlevad, kui see sinu mõtteviisiga ei sobi. Tegelikult ei ole olemas fakte, on ainult erinevad arvamused ja sinu oma on väärt kuulamist.

VEEVALAJA
Ei, sa ei pea tegema kõike kohe, viivitamata, praegusel hetkel. Teised võivad survestada sind asju ära tegema, aga sa ei tohi lasta neil end tagant kiirustada. Töö, mis on väärt hästi tegemist, on väärt rahulikult tegemist.

KALAD
Võib-olla pead olema karm kellegagi, kes on sind alt vedanud või pole suutnud talle antud ülesandeid täita. Ära mine liiale ega tekita ebavajalikku põlgust, kuid tee kindlaks, et saadakse aru, et see on viimane hoiatus.