Nädala horoskoop – 3.-9. august 2020

JÄÄR
Keskendu sellele, mida omad ja teenid ning veendu, et sulle makstakse su märkimisväärse andekuse eest piisavalt. Kui lased ennast praegu väikeste summadega petta, siis edaspidi jääd ilma juba suurematest summadest.

SÕNN
Kui näib, et sa ei jõua oma eesmärkidele sammugi lähemale, siis pead ehk midagi äärmuslikku ette võtma. Sel nädalal mõtle suurelt, kõnele suurelt ja tee suuri tegusid. Jäta teistele mulje, et sina üksi suudad asjad liikuma panna.

KAKSIKUD
Sa teed liiga paljude inimeste heaks liiga palju ja pead aja maha võtma. Kui püüad edaspidigi kõike teha, siis on kindel, et põled läbi, nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, nii et lõpeta iga kapriisi rahuldamine.

VÄHK
Ükskõik kui hullusti keegi on sind alt vedanud, pead sa talle andestama. Pole mingit mõtet viha pidada, kui maailmas toimub nii palju imelisi asju. Kui sa ei naerata, siis käitud valesti.


LÕVI
Väljakutsed aina tulevad ja sa tegeled nendega oma erilisel viisil. On vähe asju, mis sind segadusse ajavad ja mida iganes elu järgmise seitsme päeva jooksul toob, saad sellega hõlpsasti hakkama.

NEITSI
Teil võivad olla millegi suhtes tugevad veendumused ja teil on igati õigus neid väljendada, kuid peate aru saama, et kõik ei nõustu teiega. Püüdke mitte vihaseks saada, kui teised keelduvad asju teie moodi nägemast. See ei ole nii oluline.

KAALUD
Ära mõtle liiga palju millelegi, mis näib täiesti ebaloogiline – see ajab ainult su aju veel rohkem krussi kui see juba on! Tõenäoliselt juhtub hulk kummalisi, lausa pentsikuid, asju, aga ükski neist juhtumitest ei saa sulle viga teha.

SKORPION
Võta ühendust kellegagi, keda pole ammu näinud või kuulnud. Korralda lähiajal kokkusaamine. Lisaks sellele, et saate palju klatšida, võid avastada, et teie pikaajalised plaanid lähevad ka päris hästi kokku.


AMBUR
Sul pole mitte millegi pärast muretseda, aga mingil veidral põhjusel tundub sulle, et katastroof on saabumas. Eira seda. Tõenäoliselt mängib lihtsalt su aju vingerpussi ja isegi kui on midagi juhtumas, siis pole see eriline probleem.

KALJUKITS
Sa ei pruugi mõista, miks teatud asjad pidid juhtuma, aga su kuues meel ütleb sulle, et nii pidi olema. Seda meeles pidades lase teistel maailma asjade üle vaielda. Sina pead ainult leidma mooduseid seda nautida.

VEEVALAJA
Su elu hakkab ülesmäge minema kui juba ei lähe. Su tõus saab olema kiirem kui oled endaga aus oma nõrkuste ja tugevuste suhtes. Võid kihla vedada, et su konkurendid on nendega juba kursis.

KALAD
Kui tahad võimu juures olevatele inimestele muljet avaldada, siis tee seda kiiresti, sest homme pole enam nii lihtne. Võib-olla peaksid lõpetama nii tugevalt pingutamise ja avaldama muljet inimesele, kes on tõeliselt oluline – sina ise.