Nädala horoskoop – 3.-9. aprill 2023

JÄÄR
Varasem vääritimõistmine asendub teadlikkusega sellest kui palju teatud inimesed sulle tähendavad ja miks väiksed eriarvamused pole üldse olulised. Ole sõber kõigiga, aga eelkõige iseendaga.

SÕNN
Täna peaks olema väga viljakas päev, aga on oht, et kiirustades näitama, mida teha oskad, võtad endale liiga palju ülesandeid ja ei saa ühtki korralikult täidetud. Keskendu ühele asjale, mida väga hästi oskad ja tee seda hiilgavalt.

KAKSIKUD
Ära liiga palju muretse kui su käsi ei käi hästi. Nädala lõpu poole su õnn pöördub ja oled jälle oma saatuse sepp. Karta on vähe ja loota palju.

VÄHK
Hoolitse selle eest, et saaksid oma pingutuste eest õiglast tasu, eriti tööl, kus teised võivad proovida anda sulle vähem kui väärid. Sa ei pea olema agressiivne, aga veendu, et saad, mille oled välja teeninud.


LÕVI
Sa võid haletseda kedagi, kelle õnn paistab olevat ta maha jätnud, aga siiski on soovitatav eemale hoida ja mitte isiklikult sekkuda. Tõenäoliselt tahab universum talle midagi õpetada, hoia tee pealt eest.

NEITSI
Kui teised tahavad sinu jaoks tähtsusetust asjast suure numbri teha, siis pole sul muud valikut kui selg pöörata ja minema kõndida. Viimane asi, mida sinusugune suurvaim vajab, on väiklased inimesed su ümber.

KAALUD
Usu oma unistustesse ja ära kuula neid, kes ütlevad, et su ideed on utoopilised. Nad võivad arvata, et sa oled hull, kuid sinu jaoks on kõik täiesti loogiline ja lõpuks on see ainus, mis loeb.

SKORPION
Sel nädalal sihi kõrgemale ja usu, et suudad luua midagi võrratut. Teised võivad väita, et su plaanid on liiga suured, aga see pole tõsi. Universum näitab, et sinu jaoks ei ole piire olemas.

AMBUR
Ei loe kui kindel sa oled, et sinul on õigus ja teistel mitte, sa ei jõua kaugele kui nõuad, et nad sinuga nõustuksid. Otsi kompromissi, seda pole nii raske leida.

KALJUKITS
Te peate oma plaanid ajakohastama. Istuge paberi ja pliiatsiga maha ning kirjutage üles kolm oma peamist eesmärki. Järgnevalt mõelge, kuidas te kavatsete saada sealt, kus te praegu olete, sinna, kus te soovite olla. Seejärel tehke seda.

VEEVALAJA
Kui sa tõesti usud, et teatud inimesed püüavad sinu arvelt rikastuda, siis pead neile selgeks tegema, et tagajärjed on koledad. Loodetavasti on nad mõistlikud ja annavad sulle õiglase osa varast. Kui ei, siis …

KALAD
Vahet pole kui palju geniaalseid ideid su peas ringi tiirleb, kuni sa nendega midagi ei tee, ei tähenda need midagi. Liiga kaua oled sa suurte plaanidega välja tulnud, aga pole kaugemale jõudnud. Nüüd on aeg tegutseda.