Nädala horoskoop – 3.-10. september 2023

VÄHK
Tee mida iganes, et püsida terve. Kui sa sellest ei hooli, siis avastad end suureneva töökoormuse tõttu kasvava füüsilise, vaimse ja emotsionaalse pinge alt ning su energiatase hakkab langema. Sea oma heaolu alati esikohale.

JÄÄR
Sa pead hakkama tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivne aeg ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, aga su keha vajab puhkust.

SÕNN
Te peate oma plaanid ajakohastama. Istuge paberi ja pliiatsiga maha ning kirjutage üles kolm oma peamist eesmärki. Järgnevalt mõelge, kuidas te kavatsete saada sealt, kus te praegu olete, sinna, kus te soovite olla. Seejärel tehke seda.

KAKSIKUD
Kui soovid kedagi paremini tundma õppida, tõenäoliselt romantilises mõttes, siis näita talle, et oled huvitatud. Kui teed praegu õige käigu, siis võib sellest sündida ilus sõprus – ja võib-olla palju rohkemgi!


LÕVI
Püüa materiaalsetele asjadele vähem tähelepanu pöörata. Ära keskendu sellele, et väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. See olukord on ajutine ja saab varsti läbi, nii et pea püsti.

NEITSI
Astu vastu oma suurimale hirmule ja sa ei karda seda enam kunagi. Väga vähe asju siin elus on väärt ärritumist, nii et vaata oma murele silma ja näed, et see on tegelikult ainult pettekujutelm, mida võid rahulikult eirata.

KAALUD
Ära põlga ideed lihtsalt sellepärast, et see tundub ebapraktiline. Praegu võib see nii paista, aga mõne päeva pärast näed seda teistsuguses valguses ja taipad, et kui midagi väga tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks.

AMBUR
Mida rohkem teised sulle ütlevad, et midagi pole võimalik teha, seda rohkem sa seda teha tahad. Aga pead jääma seaduse ja eetika piiridesse. Kui hakkad susserdama, siis kasutavad su vaenlased seda ära, et su mainet kahjustada.

KALJUKITS
Keegi, kelle vaatenurk sinu omast oluliselt erineb, ütleb midagi, mida sa ei saa niisama jätta ja tõenäoliselt tekib teil suur tüli. Aga sellest pole midagi. Vaikimine on vale. Käitu nii nagu tunned.

VEEVALAJA
Sa pead oma igapäevast rutiini muutma ja kohe! Astroloogias on kõige olulisem aeg ja ajastus ning aeg pihta hakata on kohe praegu, mil su motivatsioon ja energia on kõrgel tasemel.

SKORPION
Miks sa püüad vastuvoolu ujuda kui tead, et selle lahingu kaotamine on ette määratud? Sulle ei pruugi meeldida, mis suunas asjad liiguvad, aga kaine mõistus ütleb, et sul pole muud valikut kui kaasa minna, praegu.

KALAD
Hoia eemale vaidlustest, mis sind ei puuduta. Mida rohkem teised püüavad sind osalema meelitada, seda suuremat distantsi pead hoidma. Eriti kehtib see sõpruse ja raha puhul – need ei sobi kokku.