Nädala horoskoop – 29. märts – 4. aprill 2021

JÄÄR
Keegi, kelle vaatenurk sinu omast oluliselt erineb, ütleb midagi, mida sa ei saa niisama jätta ja tõenäoliselt tekib teil suur tüli. Aga sellest pole midagi. Vaikimine on vale. Käitu nii nagu tunned.

SÕNN
Praegu on oluline, et keskenduksid suurele pildile ja ei laseks end segada sündmustel, mis sind eesmärgist kõrvale kallutavad. Sa võid endiselt olla sotsiaalne ja lõbutseda, aga keskenduma pead samuti.

KAKSIKUD
Kasuta oma praegust head õnne täielikult ära ja veendu, et su lähedasimad teavad, mida nende vastu tunned. Võimalik, et nad juba teavadki, aga kunagi ei tee paha kindel olla. Sõnad „ma armastan sind” pole kunagi raisatud.

VÄHK
Sinu ideed on sama head kui teiste omad, aga millegipärast arvad, et sa pole nii tark kui su konkurendid. Nemad võivad endas vähem kahelda, aga intelligentsuse poolest oled sina kaugel ees.


LÕVI
Ausus on hädavajalik pikale veninud probleemi lahendamiseks. Aga see ei tähenda ainult teistega aus olemist, see tähendab ka, et teised on sinuga ausad. Julgusta neid rääkima. Uuri välja, mida nad mõtlevad.

NEITSI
Teil võivad olla teatud olukorra suhtes sügavad isiklikud tunded, kuid te ei tohi lasta emotsioonidel takistada seda, mida tuleb teha. Jah, muidugi, armastus paneb maailma ringi käima, kuid elamiseks on vaja ka piisavalt kainet mõistust.

KAALUD
Ära karda tunnistada, et oled hädas. Kohe kui sellest räägid, tormavad sõbrad ja pereliikmed sulle appi, nii et milleks vaikides kannatada? Sa oled varem teisi sageli aidanud – las nüüd aitavad nemad sind.

SKORPION
Kuigi peaksid end uue nädala alguses hästi tundma, soovitame sul mitte üle pingutada, sest tagajärjed võivad olla valusad. Samuti küsi endalt mõned küsimused selle kohta, mis suunas su elu liigub.


AMBUR
Kui endasse usud ja agaralt konkreetse eesmärgi poole liigud, siis pole mingit põhjust, miks su nimi ei võiks olla tuntud ja pangakontol suur summa. Kõik on su enda teha.

KALJUKITS
Su töö juures või suhtlusringkonnas käib praegu vaimne jõukatsumine ja sa ei saa endale kaotust lubada. Su tähemärgil on halastamatu maine ja sa peaksid sellele vastavalt käituma.

VEEVALAJA
See on hea, et sulle meeldib koos teistega töötada, aga see ei tähenda, et neil on õigus sulle ette öelda, mida ja kuidas sa peaksid tegema. Meeskonnaliikmed peavad olema võrdsed – veendu, et kõik seda teavad.

KALAD
Juhuseid ei ole olemas ja mida rohkem teatud asju juhtub, seda rohkem peaksid kahtlustama. Õnneks ei ole sa nii kergeusklik kui mõned arvavad, nii et petta sind tõenäoliselt ei õnnestu.