Nädala horoskoop – 29. mai – 4. juuni 2023

JÄÄR
Sulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. Sa ei pruugi tahta ebaviisakas olla, aga tundlikumad tüübid võivad sind taktituks pidada kui ütled seda, mida mõtled.

SÕNN
Kui pead sekkuma sõprade vahelisse vaidlusse, siis veendu, et oled täielikult erapooletu. Kui jääb mulje, et eelistad ühte poolt, siis teed asjad hullemaks kui üldse mitte sekkudes.

KAKSIKUD
Isegi kõige keerulisemale küsimusele on alati vastus, nii et ära kaota pead kui su elu pole kerge. Hoolimata sellest, mida mõned inimesed elust arvavad, on see naudingute aed – ja on alati olnud. Kui sa seda ei näe, siis vajad prille!

VÄHK
Ära lase teiste inimeste kahtlustel end takistada edasi liikumast plaaniga, millest tead, et sel on potentsiaali sind õnnelikuks ja edukaks teha. See, et nemad ei oska unistada, ei tähenda, et sina peaksid oma unistusest loobuma.


LÕVI
Kui tunned vajadust, siis ütle välja, mis sul meeles mõlgub. Aga ole valmis tagasilöögiks, mis ei jää tulemata. Mõned inimesed ei taha, et sa räägid teemadest, mis neile ebamugavust tekitavad.

NEITSI
Sa pead tõsiselt käsile võtma raha- või äriasjad, mille oled viimasel ajal unarusse jätnud. Samuti võib olla vaja hakata karmilt kohtlema inimesi, kes pole sinuga ausat mängu mänginud – isegi kui see tähendab suhte lõpetamist.

KAALUD
Väldi igasugust negatiivset mõtlemist. Kui lased kas või väiksel kahtluseussil oma pähe pugeda, siis kasvab see murettekitavalt kiiresti ja enne kui arugi saad, hakkad mõtlema, et maailmalõpp on tulekul. Fakt on see, et sul pole millegi pärast muretseda.

SKORPION
Sa ei jäta tegutsemist ega rääkimist ning avaldad pidevalt oma ideedega inimestele muljet. Nii kodus kui tööl vaatavad teised sulle alt üles ja peavad sind selleks usaldusväärseks inimeseks, kes näeb asju nii nagu need on.

AMBUR
Ära nõustu millegagi ainult sellepärast, et sa ei viitsi vaielda. Kui valid praegu kergema väljapääsu, siis on sul hiljem tõsised probleemid, kui pereliikmed ja töökaaslased ootavad, et sa oma lubadusi peaksid. Parem ära anna üldse lubadusi.

KALJUKITS
Ükskõik kui rahutukstegevad praegu toimuvad muutused võivad olla, sisenda endale, et pikas perspektiivis on sul neist kasu. Su elu kulgeb täpselt õiges suunas. Sa ei pea mitte midagi muutma.

VEEVALAJA
Sul ei pruugi praegu olla tuju teiste inimestega kokku puutuda, aga keegi vajab hädasti su abi ja kui teda meelega eirad, siis pikemas perspektiivis vihkad end selle pärast. Sinu saatus maailmas on head teha.

KALAD
Sa kaldud tavalisest rohkem riske võtma. Kuni need on kaalutletud riskid, on kõik korras – sa ei saa kahju ja võid isegi raha teenida – aga kui käitud hoolimatult, siis võib kukkumine olla kohutav. Sinu valik!