Nädala horoskoop – 29. juuni – 5. juuli 2020

JÄÄR
Võib-olla pead olema karm kellegagi, kes on sind alt vedanud või pole suutnud talle antud ülesandeid täita. Ära mine liiale ega tekita ebavajalikku põlgust, kuid tee kindlaks, et saadakse aru, et see on viimane hoiatus.

SÕNN
Parim viis kriitikaga hakkama saada on seda ignoreerida. Järgmised seitse päeva keskendu oma tööle ning ära pane kriitikuid tähele. Tõenäoliselt ajavad nad jama nagu tavaliselt – mõned inimesed ei saa sinna midagi parata.

KAKSIKUD
Kui tunned vajadust, siis ütle välja, mis sul meeles mõlgub. Aga ole valmis tagasilöögiks, mis ei jää tulemata. Mõned inimesed ei taha, et sa räägid teemadest, mis neile ebamugavust tekitavad.

VÄHK
Nädala alguses ärritud kergesti, võimalik et põhjuseks on kerge hirm, et töökaaslane sepitseb sinu vastu vandenõud. Tõenäoliselt ei toimu midagi sellist, nii et ära tee ega ütle midagi, mis võib kolleegi päriselt sinu vastu pöörata.


LÕVI
Ära lase oma pettumusel ühe väikse asja pärast rikkuda suurepärast nädalat. Samuti ära arva, et on vale olla õnnelik kui väga paljud inimesed on õnnetud. Kas tahad maailma muuta? Siis pane see naerma.

NEITSI
Isegi eksperdid eksivad mõnikord ja kui su aimdus ütleb sulle, et keegi, kellel on võimu ja mõjujõudu, ei tea, millest ta räägib, siis eira teda ja tema nõuandeid.

KAALUD
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul on sul lihtsam kontrolli alla saada finantsküsimus, mis pole sul öösiti magada lasknud. Kui oled välja uurinud, milles tegelikult probleem on, siis leiad ka endas julgust sellega tegeleda.

SKORPION
Kui ütled ühte, aga teed teist, siis süüdistatakse sind silmakirjalikkuses. Sa ei pea ülejala tegema või tõde väänama: sul on nii palju käsil, et tuled igal juhul mängust võitjana välja.


AMBUR
Paistab, et sa pigem teed üksteise järel vigu, kui tunnistad, et liigud vales suunas. Eesmärgile keskendumine on tihti hea asi, aga mitte siis kui ilmselgelt pead suunda muutma. On aeg mõistusele tulla.

KALJUKITS
Ainus viis projektiga edasi liikumiseks on saada tuge inimestelt, kes aitavad sul eesootavad takistused ületada. Oota päev või paar, enne kui püüad neile läheneda – siis ütlevad nad „jah”.

VEEVALAJA
Usalda oma instinkte, isegi siis kui ülemused ütlevad sulle, et oled kõigest valesti aru saanud. Kuula, mida su sisehääl püüab sulle öelda ning tegutse selle järgi. Sa ei vaja ühtki muud nõuannet.

KALAD
Kui teie praegune lähenemine isiklikule või tööalasele probleemile ei tööta, siis on selge, et peate seda käsitlema teistsuguse nurga alt. Mõned inimesed ütlevad, et te olete liiga paindumatu, et muutuda. Tõestage, et nad eksivad.