Nädala horoskoop – 29. juuli – 4. august 2019

JÄÄR
Tee mida iganes, et püsida terve. Kui sa sellest ei hooli, siis avastad end suureneva töökoormuse tõttu kasvava füüsilise, vaimse ja emotsionaalse pinge alt ning su energiatase hakkab langema. Sea oma heaolu alati esikohale.

SÕNN
Ära raiska aega lobisemisega sellest, mida kavatsed teha – lihtsalt mine ja tee seda. Sa peaksid sihtima kõrgemale kui ei kunagi varem. Miski pole sulle kättesaamatu. Miski pole võimatu. Kui midagi piisavalt tahad, siis teed nii, et see toimuks.

KAKSIKUD
Praegu pole aeg kahtlusteks ega kõhklusteks. Unusta ettevaatlikkus ja lase oma instinktidel end juhtida. On suurepärane aeg loovateks tegevusteks ja südameasjadeks, nii et ole oma armuelus loominguline ja armasta oma loomingut.

VÄHK
Praegu võib olla sinu jaoks keeruline aeg ja oled kindlasti tundlikum kui tavaliselt, aga on ka aeg, kui saad enda kohta palju õppida, mis omakorda muudab pikas perspektiivis edu saavutamise tõenäolisemaks. Eneseteadlikkus on asja võti.


LÕVI
Mine välja. Ole seltskondlik. Kuhu iganes lähed ja mida iganes teed, on sul väga lõbus ja isegi kõige tavalisemad kohtumised on ülimalt nauditavad. Mine räägi inimestega, võid midagi väärtuslikku teada saada.

NEITSI
Püüa olla teiste inimeste emotsionaalsete probleemide puhul taktitundelisem. Pead meeles pidama, et kõik ei ole nii tahumatud kui sina, tegelikult on mõned inimesed üsna haavatavad. Nii et kui nad nutma puhkevad, siis käitud sa valesti!

KAALUD
Sa püüad kõigest väest maha matta oma tundeid kellegi vastu, sest kardad, et see võib kahjustada su mainet ja võib-olla isegi rahalist olukorda. Kes teab, võib-olla kahjustabki, aga kas see on tõesti piisavalt hea ettekääne oma kiindumusele selja pööramiseks?

SKORPION
Mõned inimesed võivad mossitada, aga neil pole mingit õigust sinu tuju halvaks muuta, nii et mine kuhugi, kus muusika mängib ja inimesed tantsivad ning kus ei paista ühtki kurba nägu. Tee, mida vaja, et oma tuju rõõmsana hoida.


AMBUR
Kellegi negatiivne suhtumine mõjutab su meeleolu rohkem kui julged tunnistada, nii et kui oled mõelnud partnerluse lõpetada, siis nüüd on aeg otsustada. Ära muretse partneri pärast, sinu meelerahu on see, mis loeb.

KALJUKITS
Ole aus. Ütle teistele, et nad teevad valesti ja selgita neile, kuidas asja parandada. Kõige tähtsam, ära muretse, et teed nende õrnadele egodele haiget. Ausus on parim poliitika, isegi siis kui see haiget teeb.

VEEVALAJA
Lähed tülli kellegagi, kes ei jaga su eesmärke ja arvamusi. Ja mis siis? Mida kauem teeskled, et saate oma erimeelsustest hoolimata koos töötada, seda vähem tõenäoline on, et saad tõsist tööd teha.

KALAD
See ei loe, et teised ei usu sellesse, mida teed – ainus, mis loeb, on see, et sa ise endasse usud. Kogu maailm võib olla sinu vastu, aga sa ujud ikka pinnale.